Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 5 ml

aranypáva

2015. december 26.

Könnyen besűrűsödik és kevés van benne. A Moyra sokkal jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Könnyen besűrűsödik és kevés van benne. A Moyra sokkal jobban tetszett.

reka196911

2013. szeptember 19.

Rengeteg színem van belőle, de csak most kerestem itt is meg. Nekem is nagyon beváltak a krémesek is és a csillámosak is. Nagyon jó velük díszíteni, de amit utoljára vettem fehéret annak az ecsetjével volt gond. Túl vastag volt és nem tudtam vele mit kezdeni, így hát muszáj volt másikat vennem de az már megfelelő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

kissbarbara1990

2013. augusztus 27.

Olcsó és jól funkcionál, az én példányom fehér (10) és évekig bírta a strapát. Precízen lehetett vele vékony vonalat húzni, nagyon jól fedett, tartós volt és viszonylag gyorsan száradt. Sajnos a legvége beszáradt. Van olyan jó mint az Essence-es, csak ez kb fele annyiba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Színezékek: Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Carmine / CI 75470, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Nem szabványos INCI név. Jelentése: glitterek