Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Szancs98, Módosítva: 2020. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív szenes fekete szappan a selymesen sima bőrért. Hihetetlen megoldás olyan bőrproblémák megoldásához, mint a dermatitisz, a pattanások, a mitesszerek és más bőrrel kapcsolatos problémák.

• Alaposan megtisztítja a bőrt és selymesen sima lesz tőle
  • A szappanban található összetevők napi szinten táplálják és gondozzák a bőrt
  • A szappan csomagolása nem tartalmaz semmilyen műanyagot, mert mi törődünk a környezetünkkel. A szappan vegánok számára is alkalmas

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)