Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moncsee, Módosítva: 2020. július 21.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Samponok

Alkohol-, glikol-, parabén-, szulfát-, szilikonmentes, és illóolajjal illatosított. Koffein, E-vitamin, Panthenol, Aloe vera gél, Shea vaj, Kókusz olaj, Betain tenzid található benne, az összetétele alapján egy kímélő, teljesen natúr, mégis jól habzó sampon.

murczinodett

2020. augusztus 6.

Nagyon folyékony, szóval vigyázni kell vele nehogy kifusson a tenyeredből. Az illata nagyon jó, olyan mint a túrótorta vagy túrógombóc. Én személy szerint nem használok már sampont már 2 éve, de kipróbáltam, hogy milyen és nekem nem szárította a hajam és eltávolította a szennyeződéseket teljesen. Sokat kell használni belőle, hogy nagyon habozzon, de ez egy szulfátmentes sampon, ami plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

MademoiselleSumire

2020. július 30.

Nagyon-nagyon szerettem volna szeretni, de végül tusfürdőnek használgattam egy ideig, most meg ül a fiókban..
Nekem vékonyszálú, 2B-2C hullámos hajam van, normál porozitás.
Nagyon fura, zselés állaga van, amiből nagyon sokat kellett ahhoz használnom, ahhoz, hogy tiszta legyen a hajam: több tenyérnyit szinte, pedig nincs sok hajam. Kétszer samponoztam vele, és még így sem éreztem tisztának a fejbőröm. A hajam lelapult, a hullámaim kinyúltak. Másodszor is nekifutottam, nem akartam elhinni, hogy a sampontól lett ilyen rossz a hajam. Hát de. Egyetlen pozitívuma a mesés citromos-vaníliás illata. Slussz passz. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Nekem vékonyszálú, 2B-2C hullámos hajam van, normál porozitás.

sparksy

2020. július 24.

Bárcsak jó lenne, de nem. Nagyon folyik és mégis tömény, szóval nagyon nehéz vele hajat mosni. Csúszkált össze-vissza, valahogy egyáltalán nem nézett ki jól a fejbőrömnél a hajam mosás után és viszketett is.
De cgm, ami azért annyira nem gyakori, szóval 2 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

De cgm, ami azért annyira nem gyakori, szóval 2 csillagot adok.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice