Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: failedstardoll, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bojtorjángyökér hajolaj

Kiszerelés: 75 ml

Vikucka

2014. január 28.

A múlt héten vettem ezt a hajolajat kb. 2,5 euróért. Háromszor használtam eddig, de már most gyönyörű fényes, selymes a hajam. A hajtövemre rakok egy keveset, igazából korpásodás ellen vettem, mert a terhesség és a szülés utáni hormonbomba megváltoztatta kicsit a hajamat. Egy pár hét múlva updatelek, hogy mennyire vagyok vele elégedett. Eddig csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Marejke

2013. augusztus 28.

Az illata finom, nem mertem még rákenni a hajtöveimre, csak a végére, de ott sajnos nem szívódik be teljesen, zsíros hatás marad...talán azért mert nincs benne szilikon. Eddig 3-as.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Illatanyagok: Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.