Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2013. április 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Klinikai vizsgálatok a szempillák jelentős méretbeni növekedését mutatták ki: 2 hét után 25%-os növekedés a szempilla hosszában és vastagságában.

Csucsi08

2015. október 7.

Még nem tudok igazán véleményt mondani. De mivel még nem volt a listában ez a termék, gondoltam beírom. Szűk két hete használom eddig, és már minimális változást észrevettem a pilláimon, de még csak a hosszukban. Remélem ennél még nagyobb lesz a hatás....elvileg 10 hét után lesz igazi eredmény.

2015.10.07 Most már el kell mondjam, hogy pénzkidobás, mert a gyógyszertárban beszerezhető ricinusolaj sokkal látványosabb hatást ad.... ez volt a tanulópénz! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.