Leegeehaam

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2019. április 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Szuperkoncentrált ampulla 50% propolisz kivonattal, 20% multivitaminnal (B3, B5,C, E) és 26% ázsiai gázló és hamamélisz kivonattal.
 A könnyű, selymes szérum revitalizálja, hidratálja és védi a bőrt, finomítja a textúráját, segít megőrizni a feszességét. A bőrtónus egyenletesebbé és üdébbé válik, csökken a kipirosodás. 1-2 csepp elég - akár krémbe, szérumba vagy BB krémbe keverve - a látványosan ragyogóbb, rugalmasabb arcbőrért."

Nem tartalmaz parabéneket, szilikonokat, mesterséges illatanyagot és színezéket, alkoholt, ásványi olajokat.

Ár: 3500 Ft , Eladó: sztikke
Állapot: új, bontatlan csomagban, Helyszín: Budapest/Zalaegerszeg, fizetés: személyes átvétel (Budapesten a belvárosban: 1., 5. kerület, M3 vonalán)
Limadunia

2019. január 13.

Szuper termék, rengeteg vitamin van benne, én az arcszérumomba csöpögtetek egy cseppet mivel igy lehet legjobban eloszlatni, és ennél több nem is kell. Azonban a koreai termékeknél az ampulla az nem egyenlő a hidratálóval, így senki ne is várja tőle ezt a hatást, ez olyan mint egy szuperkoncentrált vitaminbomba, mint egy étrendkiegészítő, de nyilván nem helyettesíti a rendes étkezést. Én azért vonok le egy csillagot mert szerintem napi használat mellett a kis 15 ml nem gazdaságos, egyszerűen hamar fogy és azért az ára eléggé borsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

sztikke

2018. december 27.

A hideg időszakra szerettem volna egy hidratáló szérumot, és megtetszett ez az ampulla, mert nemcsak hidratálást ígér, de tele van vitaminokkal, bőrnyugtató hatóanyagokkal is. És mivel gyorsan szerettem volna valamit venni, nem ebayről rendeltem meg, hanem a chokchok.hu oldalról, ahol jóval drágábban adták, mint Kínában :( De végül is nem bántam meg, nagyon gyorsan megérkezett a rendelésem és kaptam termékmintát a Leegeehaam propoliszos hidratálójából is, ami talán még jobban bejött, mint ez az ampulla.

Alapvetően nincs gond a termékkel, dizájnos csomagolásban érkezett, az ampullás kiszerelés is tetszik, habár nincs viszonyítási alapom, mert ez az első ampullás termékem. Könnyen agadolható, nem túl híg az állaga, illata szinte alig van. A felvitele már más kérdés, először önmagában próbálkoztam felvinni az arcomra, de nem olyan könnyű 1-2 cseppet rendesen eloszlatni az arcomon, ráadásul úgy hagyott maga után egy ragacsos érzetet. Utána megpróbáltam összekeverni a The Ordinary NMF + HA krémemmel, de azzal se volt jóban, leginkább a Leegeehaam propoliszos hidratálójával működött, a kettő együtt viszont már túl sok volt az arcomra :( Főleg miután vettünk itthonra egy párásítót, már nem volt szükségem lefekvés előtt ilyen erős hidratálásra (ha tudtam volna, hogy csak a fűtés szárította ki ennyire az arcomat...). Egyébként puhább, kicsit ragyogóbb lett tőle az arcom, pattanást nem okozott.

Inkább szárazabb, érettebb bőrre ajánlom, mert ahogy más oldalakon is olvastam, arckrémbe keverve fejti ki igazán a hatását, kb mint egy booster. Nekem sajnos a hidratáló + ampulla kombó már túl sok lenne az arcomra, inkább keresek magamnak egy lightosabb (és olcsóbb) hidratálót estére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ethyl Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak