Egyéb

Ár:   520 Ft és 1790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   35 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   520 Ft és 1790 Ft
Kiszerelés:   35 g és 100 g
Kategória:   Szappanok

Szappan extra finom arganolajból és shea vajból a hagyományos tisztálkodás rajongói számára. A jázmin, a pacsuli, a rózsa és a szantálfa, a verbéna, a narancsvirág, az ámbra és pézsma, valamint a mandarin különböző emlékeket, érzéseket idézhetnek bennünk.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem. Nagyon szúrós,keleties illata van, ami sajnos nagyon tömény és egyben zavaró is.A szappan egyébként átlagnál kisebb méretű, ahogy látom,árban elég drága is, magamtól sosem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Sophia00

2019. június 2.

Szintén KM boxban volt. Már a doboz kinyitása előtt éreztem az illatát, nekem nagyon tetszett, kiváncsi is voltam mi lehet ilyen kellemes illatú. Igazi keleties luxus szappan. Én beleszerettem, főleg a benne levő sheavaj és argánolaj miatt! Nem szárítja a bőrt, jól hidratálja és selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

kissagi19

2019. május 31.

Számomra rettentően erős az illata. El fogom ajándékozni, mert nem szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Számomra rettentően erős az illata. El fogom ajándékozni, mert nem szeretem

Melanieee

2019. május 25.

Krémmánia Box kinyitása előtt már éreztem egy illatot..ahogy kinyitottam nagyon erős illat jött ki belőle.
Konkrétan az első pár nap a szobámban illatosítónak is használtam:D
Az illata elsőre sok...nagyon erős nem tudni eldönteni ez tetszik-e vagy már nagyon erős. Viszont kipróbálva a bőrömön, nagyon jól harmonizál és kellemesen tartós illatú miközben a bőrömet nem szárítja (szappan létére.) Még korábban sehol nem találkoztam ezzel a márkával, kíváncsivá tett milyen más illatokban kapható még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Konkrétan az első pár nap a szobámban illatosítónak is használtam:D

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil