Egyéb

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: timity, az összetevőket feltöltötte: karli, Módosítva: 2018. november 20.

Kategória:   Testápolás

Bőrnyugtató 99%-os aloe vera gél

Pótolja a bőr elvesztett víztartalmát, hatékonyan enyhíti a száraz bőr okozta kellemetlen tüneteket. Ajánlott továbbá napégette, megégett bőr ápolására, rovarcsípések és enyhe bőrirritációk kellemetlenségeinek enyhítésére, valamint borotválkozás vagy gyantázás után.

Esther09

2019. április 2.

Az FLP Aloe Vera géljével összehasonlítva nem olyan hatásos, bár kevesebb összetevőt is tartalmaz. Nem volt rossz, de én most az Alveola Aloe Vera géljét használom, ár-érték arányban egy kicsit kedvezőbbnek találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

szucsnikky

2019. március 27.

Az itteni véleményeket olvasva rendeltem meg, alig vártam hogy kipróbáljam. A lábam nagyon kiszáradt mostanában a téli hideg - fűtés kombótól, majd elkezdtem ezt a krémet használni rá kb 3 napon keresztül reggel és este. Az eredmény kb már majdnem véres, repedezett, pikkelyes, hámló bőr. Borzasztóan csalódott vagyok, nekem egyáltalán nem vált be, sőt, csak rontott a helyzeten. Azért kap 2 csillagot, mert az arcomra kenve ezeket a kellemetlen tüneteket nem tapasztaltam, azt legalább szépen hidratálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

JaNka84

2019. január 23.

Nagyon jó állagú aloé gél, ahogy az archoz ér, sokkal folyékonyabb lesz. Szeretem, hogy van benne tiszta C vitamin, Retinyl Palmitate és E-vitamin észter. Jól lehet rétegezni. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

farkas.timeazsofia

2018. december 19.

Amit én vettem bioboltban tegnap, annak az összetevői picit bővebbek, leírom, hátha valakit érdekel:
Organic Aloe Vera Barbadensis Leaf Juice, Carbomer, Certified Organic Aloe Vera Juice Concentrate, Organic Aloe Vera Barbadensis Leaf Polysaccharides (Aloesorb), Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.
Ebben már nincs Disodium EDTA és különféle aloe-kivonatok vannak benne.
Mivel van most megbontva más aloe gélem (Alveola Original), az állagáról nem tudok írni, de mivel rossz nem lehet, ezért megelőlegezem az 5 csillagot. Később jövök updatelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 19.

Ebben már nincs Disodium EDTA és különféle aloe-kivonatok vannak benne.

Gizella

2018. március 19.

Van az a borotva okozta bőrirritáció, ami fáj, ég, viszket, és már a sírás kerülgeti az embert... Nos, ez az aloe vera-s gél szépen helyrehozta a bőrt, csillapította az égő érzést, és enyhítette a viszketést. Mindenféleképp jó, ha van otthon egy ilyen "csodaszer", abszolút megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Luca4

2018. március 3.

Hatásos pattanásokra és sebekre. Hidratálónak nagyon keveset kell felkenni, mert különben réteget alkot. Plusz még olcsó is, viszonylag. Herbalnetről szoktam rendelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

eveartstar

2017. június 27.

Iherbről rendeltem még tavaly a 236ml-es tubust, ennél van nagyobb adag is, de ez éri meg legjobban a postázás miatt, főleg ha mást is veszek mellé.
Az utóbbi időben néha előjön rajtam pár kinyomhatatlan és vagy egy hétig fájdalmas pattanás. Hiába kenek rájuk bármit, semmivel nem tudom őket eltüntetni... nem rég jutott eszembe, hogy ebben a zselében van C és A vitamin, így elkezdtem kenegetni a pattikat. Már egy nap alatt lehúzza a fájdalom javát!
Teljes arcra nem ajánlom hidratálónak, max csak nyugtatóként, mert vékony hámló hártyát alkot a krém az arcon.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 27.

NGT

2016. augusztus 5.

HerhaHázban vettem, ott állt a sok aloe vera zselé egymás mellett és mindegyiknek tüzetesen végignéztem az összetevő listáját, ez alapján választottam ezt. Ebben volt a legkevesebb gyanús elem (sajnos a HerbaHázban is kuka a termékek 80%-a).
Nemsokára esküvő, és gondoltam, addig miért is ne keresnék valamit, amitől ragyogok majd, mint a betlehemi csillag... Megtaláltam. Egy hét alatt tette rendbe a bőrömet az arcomon. Ha volt pattanás, azt szépen elrendezi, ahol meg nincs, oda nem jön utánpótlás.
Este kecsketejes szappanozás után csak ezt kenem fel, reggel pedig vagy WiseTree krémet vagy D'Oliva HydraPlus krémet, belecsöppentve argánolajjal (34 évesen ez már jár).
De használtam bögölycsípésre is a lábamon, ami azért nem ugyanaz mint a szúnyogcsípés, főleg, hogy nekem nagyon be szoktak durranni a rovarcsípések, és erre is működött. Epilálás után szintén jól nyugtat.
Abszolút ajánlom, úgy emlékszem, 2000 Ft körül volt az ára, és ha full testápolásra nem használja az ember, akkor meglehetősen sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Villango

2016. január 12.

UP: ahogy egyre többet tanulmányoztam a krémek összetevőjét, és ahogy egyre régebb óta használom, rá kell jöjjek, hogy ez egy csoda. Maga az aloe vera, meg a többi cucc ami benne van......valszeg tartok majd itthon egy C vitaminos szérumot mindig, meg van egy koreai szérumom ami örök szerelem, de mellettük már csak ezt, és igy megyek a sirba, mert meg vagyok győződve hogy több nem is kell a bőrömnek ahhoz hogy sokáig fiatalos maradjon.
Mostanában olyan fotók készülnek rólam mintha az arcom ki lenne vasalva, pedig idén már 35 vagyok.

Mi nagy FLP rajongók vagyunk, de nagyon elszálltak az áraik. :-/
A propoliszos krémjüket persze még mindig vesszük, mert azt egyenlőre nem tudjuk helyettesiteni, de ma a bioboltban felfedeztem ezt a zselét, és az FLP First spray-jét is ebben a márkában, és hát mindkettőnek a legelső összetevője az aloe vera. Szóval gondoltam harmad (!!!) annyiért mint az FLP megér egy próbát.
Na szóval felkenve egy kicsit húzódik a bőröm, mintha maradna vmi réteg utána, de nagyon kellemes viselni, egyáltalán nem ragacsos, hanem nagyon sima a finise. Szerintem több FLP gelly-t nem veszek :) Imádom, jó barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

Mi nagy FLP rajongók vagyunk, de nagyon elszálltak az áraik. :-/

Lyah

2015. május 22.

Nemrégen érkezett meg. Nem tudom, hogy összetevőket tekintve miben más, mint amit a DM-ben szoktam venni, de egy különbség máris van: az utóbbit nem tudom használni arckrém alá vagy helyett, mert képez egy átlátszó filmet a bőrömön, ami egyrészt kellemetlen, másrészt nem is használom erre emiatt. Ez viszont teljesen beszívódik, és nagyon jó hatással van az arcbőrömre. Sokkal sűrűbb, nem folyókázik össze-vissza, úgyhogy nekem ez egyelőre jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology