Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Linola Sampon kifejezetten a fejbőr és a haj kímélő tisztítására fejlesztették ki, száraz, érzékeny ill. neurodermatitiszre hajlamos bőrtípusra.

• a tisztító hatóanyagok (pl. glükóz bázisú tisztítóanyagok) és a bőr nedvesség tartalmát természetes módon megőrző hatóanyagok
  • speciális összetételének köszönhetően kíméletesen tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • megőrzi a bőr természetes védekező képességét, ezáltal csökkenti a bőrviszketést és a bőrpírt
  • nem tartalmaz sem színező- és illatanyagokat sem tartósítószereket
  • nem tartalmaz cocamidopropylbetain-t és szilikont
  • napi rendszerességgel alkalmazható
  • neurodermatitiszben szenvedő betegek számára is ajánlott

Bearbunny

2020. július 11.

Bőrgyógyász ajánlotta, mivel a fejbőröm annyira száraz volt, hogy már túltermelte a zsírt és mellé még büdösödött is rendesen és ha reggel megmostam, estére annyira zsíros lett, hogy újra kellett mosnom. Nagyon megkeserítette az életem ez az állapot. Ez a sampon sajnos nem vált be, nem igazán javított az állapoton, nagyon kiszárította a hajam, hiába használtam balzsamokat, nehéz is volt eloszlatni a hajon, kín - keservesen, de elhasználtam, újravenni nem fogom, helyette a vichy dercos samponja nagyon bevált, helyrehozta a bőröm állapotát, amiről már azt hittem, hogy nincs kiút. A linola 3 pontot kap csak tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Berlin

2019. december 25.

Szezonálisan használtam, miután jött az addig sosem látott probléma, a száraz, hámló fejbőr, és a bőrgyógyászom javaslatára egy flakon Vichy Dercos, és egy flakon Linola sampon használata után el is múlt kb. 3 hónap alatt. Először a Vichyt használtam majd amikor elfogyott akkor a Linolát, tudom hogy mindkettő hatásos volt számomra, olcsóbb verzióval nem volt türelmem kísérletezni hogy beválik-e. Ha hirtelen korpásodni kezd az ember haja érdemes utána olvasni, és segítséget kérni egy bőrgyógyásztól hogy melyik sampont ajánlja, mert több különböző probléma is húzódhat a háttérben amire más-más termék szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

anitazs

2018. május 27.

Bôrgyógyász javasolta ekcémás fejbôrre. Az elsô használatnál gyanús volt, hogy mennyire hasonlít az Alpecin Hypo-sensitiv samponra. Aztán láttam a flakonon, hogy mindkettô Dr. Wolff-os. Az összetevôk is majdnem stimmelnel, az Alpecinben egy kicsit több van. Nem mintha baj lenne, az Alpecint is szeretem, nekem a kettô kb. ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

juli007

2016. november 12.

Valami nem diagnosztizált, ekcémaszerű jelenségre javasolta a bőrgyógyász, ami Baba sampon használata közben jött elő nálam. Nagyon szép munkát végzett, a tüneteimet elmulasztotta. Kicsit aggódtam, hogy ezentúl mindig csak ezt használhatom majd, hogy ne jöjjön vissza a probléma (merthogy kissé drága és nem túl gazdaságos), de miután elhasználtam egy flakonnal, visszatértem a Baba előtti Baleámhoz, és kb. fél éve semmi bajom (kopp-kopp).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

barbusus93

2016. október 12.

Bőrgyógyász ajánlotta a seborrheás fejbőrömre, kiegészítő samponként a kezelés mellé. Azt kell mondjam megtaláltam hosszas keresés után, az ideális sampont. Szépen és kíméletesen tisztít, kellemes illatú. Ráadásul a hajam mosás után dúsabbnak is tűnik. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.