Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Bijó, Mediline, Herbaházak, Fitocentrum,   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bojca, az összetevőket feltöltötte: TimeaZsofia, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   Bijó, Mediline, Herbaházak, Fitocentrum,
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gélszerű, vitaminokkal dúsított cseppek, melyek utat nyitnak a sejtekbe más hatóanyagok felszívódásához. Elősegíti mind a vizes, mind az olajos hatóanyagok beszívódását a bőrbe. Használata krémek, pakolások előtt ajánlott (naponta többször is).

SzaKataa

Korcsoport: >54
2021. február 16.

Hidratálásra tökéletes -volt régen krémem is mellé- fantasztikus volt együtt , még a gimnazista fiam is használja, mert szereti, hogy nem olyan "kence" féle :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 16.

Beni1234

2020. november 28.

20 éves koromban már lehetett kapni.... akkoriban iszonyatosan pattanásos voltam, és sebesre vakartam az arcom. Azóta sokszor eszembe jut, kész csoda, hogy nem lett heges a bőröm. Aztán eszembe jutott, hogy volt néhány csodaszerem: pl ebből több tucatot elkenegettem évek alatt, ezen kívül élesztőt és paradicsomot kentem magamra. Szóval szép emlékeim vannak róla. Hihetetlen, hogy még mindig kapható! Vissza fogok térni rá, meglátjuk most mit tud nyújtani, köze az 50-hez....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 28.

JaNka84

2019. április 28.

Nagyon kedvelem ezt a gélt/krémet (?), a színe fehér, könnyen terül, hamar felszívódik. Ad egy védőréteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

farkas.timeazsofia

2019. január 4.

Imádom ezt a terméket. Először meg sem akartam venni, mert olyan kis "egyszerűen csúnya" volt. De! Ez a pici kis cucc nagyon hatékony szerintem. Tulajdonképpen a kedvenc termékem, nagy becsben tartom, mert pár csepp elég, nagyon puha, hidratált bőrt eredményez, jobban beszívódnak az utána jövő rétegek, ráadásul csupa jó dolgot tartalmaz. Egy bioboltban találtam rá, remélem sokáig elérhető lesz. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

narancsdzsem

2017. augusztus 14.

Már új a csomagolás, pumpás lett, és szép a címkéje. Nagyon jól megszünteti a húzódást, és teljesen felszívódik, nagyon megszerettem. Herbáriában találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Heyy

2017. január 29.

Ennek a tini változatát használom, egyik kedvenc termékem, nagyon sokat segített, valószínűleg neki (és az aloe vera gélnek) köszönhetem, hogy már alig-alig jönnek ki pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

kattya

2014. november 15.

Tegnap szereztem be, eddig 2x volt az arcomon. Ha felviszed, mintha vizet kennel el a borodon, par cseppnyi egesz arcra eleg. Hamar beszivodik, es puha lagy erzetu lesz a bor, mintha kremeztel volna, de megis olyan lelegzos marad, es nincs olajos erzes sem. Onmagaban lehet h keves, de az osszetevo lista nagyon meggyozo, egyedul ez marketing szoveg, hogy huu de meg akarlak gyozni, h ez a vilag legjobb termeke bar csak egy szemcseppes dobozban kapod egy hazi nyomtatott times new roman udvozlokartyaval :)) felreertes ne essek, nem a kulso szamit, de egy inkabb az osszetevokrol konkretabban szolo iras meggyozobb lenne. De ismerve h mi micsoda benne, szerintem szuper kis kozmetikum, csak hogy parabenbol miert kell 4 fajta is nem tudom. Kezdeti tapasztalat szerint 5osre dijazom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Cholesterol eo I eu 0 0