Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Csak gyógyszertárban, orvosi rendelvényre kapható termék felnőttek számára.

A Loceryl körömlakk a köröm különböző gombák okozta (sarjadzógombák, dermatophytonok és penészgombák) fertőzéseinek helyi, külsőleges kezelésére alkalmas készítmény.
Aktív hatóanyaga az amorolfin (hidroklorid formában) nemcsak gátolja a gombák növekedését, hanem el is pusztítja azokat.
Baktériumokra az amorolfin nem hat.
A körömlakkból az amorolfin áthatol a körömlemezen keresztül a körömágyba, így lehetővé teszi a körömágyban lévő, nehezen hozzáférhető gombák elpusztítását.

• Körömlakk (5%) 2,5 ml. A készlet ezenkívül:
  • izopropil-alkohollal impregnált tisztító kendőket,
  • spatulákat
  • és körömreszelőket tartalmaz.

Hatóanyag: 55,74 mg amorolfin (hidroklorid formájában) 1 ml oldatban.
Segédanyagok: Glicerin-triacetát, butil - acetát, ammonio - metakrilát kopolimer, etil-acetát, vízmentes alkohol.

liljana

2017. március 22.

Már ideje csúnya volt a körmöm a lábamon (kb. 1 éve), amikor rájöttem, hogy ez gomba. Megvettem és elkezdtem használni heti 1x. Mindig rövidre levágtam a körmöm és reszeltem. Én vettem külön egy erős reszelőt, mert ami a dobozban van eléggé kicsi. A törlőkendő nem volt elég, de én körömlakklemosót használtam helyette. Októbertől májusig használtam. Teljesen rendbe jött. Az üvegben kevés az oldat, de nagyon kevés fogyott belőle. Most ősszel újra akartam használni, megelőzés miatt, de teljesen elpárolgott. Nem gondoltam volna, hogy tényleg ilyen jó. Érdemes havonta fotót készíteni a körmökről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Szaszmancs

2014. március 16.

Ősszel vettem észre a lábam két körmén az aggasztó jeleket és azonnal rohantam a patikába, hogy adják ide nekem a legjobb cuccot. Ezt adták, közel 7 ezer kincsért. A betegtájékoztató szerint a kezelés akár 1 évig is eltarthat. Nos én fél éve használom, heti 2 alkalommal és nem látok javulást, sőt...pedig én aztán tényleg a kezdeti stádiumban fedeztem fel a bajt, amikor más talán még észre sem vette volna. Szomorú vagyok, mert nyakunkon a szandál szezon és nem elég, hogy csúnya, beteg a körmöm még nem is festhetem majd :(
Egyébként az is bosszant, hogy a reszelő és a fertőtlenítő lapocska elfogyott, amikor az üveg felénél sem jártam, pedig minden alkalommal egyet használtam (egyik oldalát egyik körmömre, másikat a másikra), a spatulákról nem is beszélve, mert abból nagyon kevés van benne, de az rendszeres fertőtlenítés mellett többször is használható. Szóval ez egy drága és számomra eddig hatástalan szer, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Bogyóka

2014. március 15.

Kezdeti esetben hatásos lehet, én elszúrtam, mert előbb exoderil cseppel próbalkoztam, mígnem kiderült, h az körömre nem jó, csak a bőrfelszínre. De kezdeti státuszban jó szer. Külön spatula, alkoholos fertőtlenítő kendő, fa reszelő. én hetente egyszer hasznaltam, de lehet ketszer is. 5ezer ft fölött vettem patikába, nem volt akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate

Triacetin 0 0

Felületi hártya képző anyag.

Lásd denaturált alkohol.