Lothmann Paris

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Norcika79, Módosítva: 2021. május 13.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló, fényesítő és gyorsan felszívódó, 3 olaj-komplexxel, olajos utóérzet nélkül, száraz vagy nedves hajra, cseresznyevirág illattal. Argánolaj, macadámia olaj és avokádó komplexének köszönhetően egy igazán egyedi és páratlan olaj jött létre, mely azonnal felszívódik, olajos utóérzet nélkül. Az olaj különlegessége, hogy egyaránt alkalmazhatjuk száraz és nedves hajon is. Kellemes cseresznyevirág illata parfümös hatást kelt a hajon napokon keresztül, valamint páratlan ragyogást nyújt a hajkoronának. Táplálja a száraz, sérült és fénytelen hajszálakat, könnyen kifésülhetővé varázsolja, és megakadályozza a haj gubancolódását, töredezését.

Norcika79

2019. december 20.

Ritkán veszek olyan terméket, amiről nem találok vásárlói véleményeket. De a 3 féle olaj komplex, valamint az alkohol mentesség (sosem értettem, hogy miért is kell egy tápláló olajba valami ami szárít) és az 50%-os bevezető ár arra sarkalt, hogy tegyek egy próbát.
Az állaga hígabb mint az előző hajvégápoló olajamnál. Eddig csak száraz hajon próbáltam szárítás után közvetlenül és két hajmosás között. Könnyen eloszlatható, és egyáltalán nem hagy maga után zsíros ragacsor réteget. Az illata kellemes virág illat (bár én nem érzem a cseresznyét), de viszonylag hamar elmúlik. De ez nem zavar. A hajam selymes és fényes tőle. Másnapra sem lett sprőd, seprűs a vége, mint néhány elődjétől. Viszont a 150 ml brutális mennyiség, nem tudom mikor fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil