Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. január 5.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Marc Jacobs Lola parfüm utánzat

Erika80

2021. január 16.

Előrebocsátom, ez a parfüm teljes vakvásárlás volt számomra.
Először is az üvegéről szeretnék néhány szót szólni. Csomagolása sem rossz, de amikor az üvege elém tárult.. megdöbbentem, hogy ennyi pénzért ilyen dizájnnal rendelkező parfümöt kaptam a kezembe. Nagyon mutatós rajta a hatalmas virág(kupak) és az üveg formája sem hagyományos. Jó jó, nem fér el kis helyen, de ha szemet gyönyörködtető a látvány, az csak egy plusz pont. Ékes dísze lehet egy polcnak vagy egy fésülködőasztalnak. Számomra legalábbis üdítő látvány, pedig a letisztult, egyszerűbb parfümös üvegeket szeretem a legjobban.
No, gondoltam ha ennyire aranyos a külcsín, akkor lehet, hogy a belbecs lesz gyatra. Hát gyorsan fújtam is belőle. Egyenesen magamra. Hisz úgyis azért vettem, hogy kipróbáljam, tesztelgessem magamon. Először a rózsát éreztem ki leginkább, édes, krémes formában, majd talán kissé megmutatkoznak a gyümölcsök is. Egy igen finom, nőies, amolyan luxus szappanosságot rejtő illatkompozíció ez. Én abszolút el tudom képzelni a mindennapokban is, de alkalomra vagy irodai parfümként is. Nem túl édes, nem is túl gyümölcsös, nem is túl virágos, de mégis minden együtt van benne. Nem tolakodó, de észrevehető. Szerintem kellemes, finom illat. Tartósságával sincs problémám, rajtam el van jópár órát, ruhákon pedig nagyon sokáig érzik. Ár-érték aránya szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Előrebocsátom, ez a parfüm teljes vakvásárlás volt számomra.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance