Egyéb

Ár:   $39.95 és $59.95   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   120 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   $39.95 és $59.95
Kiszerelés:   120 ml és 200 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes hatású, szexi barnaságot ad perceken belül. A formula felvitelkor azonnali barna színt ad, amit 2 óra múlva le kell mosni. A tényleges végeredmény 6-8 óra múlva látható. A vezetőszín segíti az egyszerű, csíkmentes felvitelt. Gyorsan száradó és fenséges illatú.

eastherke

2019. július 22.

Az előttem szóló Terkabarka mindent elmondott erről a termékről, teljesen egyet kell értsek vele.
Én is végigpróbáltam majdnem a teljes önbarnító kínálatot, de ez mindent visz.
Valóban megvan a jellegzetes, elviselhetetlen önbarnító szag, ám cserébe folt mentes, természetes barnaságot kapunk.
Én nagyon fehér bőrű vagyok, így a medium árnyalatot rendeltem, valamint nekem max 1 hétig marad fent a szín, vasárnapi rituálém a leszedés és újrakenés.
Amit önbarnítótól el lehet várni, azt maximálisan hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Én is végigpróbáltam majdnem a teljes önbarnító kínálatot, de ez mindent visz.
Amit önbarnítótól el lehet várni, azt maximálisan hozza.

Terkabarka

2019. június 24.

Ez egy rendkívül agyonhájpolt termék és sajnos teljesen jogosan az. Messze a legjobb önbarnító, amit használtam és a legkényelmesebb is a 2 órás viselési idővel.
Használtam már többféle st. tropez, bondi sands, tan-luxe, bbold, sosu, shiseido, clarins önbarnítókat, de ez mind közül kiemelkedik.
Rengeteg youtuber reklámozza, a videók alatt (a legtöbbnél) van egy kód, amivel a termékhez kapsz ingyen applikátor vagy hámlasztó kesztyűt (kinél mit).
Rendelni közvetlenül Ausztráliából lehet, de vannak olyan kedvesek, hogy áruértékként csak pár dollárt tüntetnek fel a dobozon, így a vámteher fizetést meg lehet úszni. A termék nagyjából egy hét alatt Magyarországon van, a többi a vámolás gyorsaságán múlik.
Loving Tan-ék nagyon adnak a külsőségekre is, a dobozon belül a termék papírba becsomagolva, szalaggal átkötve, üdvözlőkártyával érkezik.

Az önbarnítónak nagyon jó illata van, engem vaníliára emlékeztet. Nem olyan őrülten erős, mint a bondi kókusza, de a lemosásig érezhető. Önbarnító szagot teljesen megúszni nem lehet, ezt el kell fogadni, a dihydroxiacetone (maga a barnító anyag) szagosan működik. A szagon sokat segít, hogy csak két órát kell fennhagyni ezt a terméket, így mire kezdene erősen szaglani, addigra pont le kell mosni.
A 2 órás verzió számomra a legideálisabb, nem szeretek önbarnítóban aludni, mert 1. reggelre már nem tudom elviselni magamon az önbarnító szagot, 2. nem szeretem, ha az önbarnító összefogja (és beszagosítja) az ágyneműmet. Így meg este felkenem, megnézek egy jó filmet (vagy két részt valami sorozatból) és már le is moshatom magamról. Azt fontos megjegyezni (sokan nincsenek ezzel tisztában), hogy a szín, amit ad, nem 2 óra múlva lesz látható! Már a lemosás után is lesz egy halvány alapszín, de a tényleges végeredmény csak 10-12 óra elteltével látható! Tehát ha este elgrasszáltam benne 2 órát, akkor zuhany, alvás és reggelre gyönyörű barna vagyok :)

A szín, amit ad, a legtermészetesebb a próbált önbarnítók közül. Szeretem a bondi és a st tropez által adott színeket is, de a loving tan tényleg annyira természetes barnaságot ad, amit a többi nem. Több dicséretet kaptam már rá és csodálkoznak, amikor mondom, hogy ez bizony nem szoli és nem a nap, hanem a kémia csodája :)
A felvitelhez (az összes barnító felviteléhez!) kell némi rutin, érdemes több videót megnézni, nagyon hasznos tippeket lehet belőlük tanulni.(pl hol érdemes jobban krémezni, honnan érdemes azonnal kicsit letörölgetni vizes kendővel, stb.)
Rajtam kb másfél hétig ad egyenletes (és egyenletesen fakuló) színt, utána már jobb, ha leszedem, mert akkor én már látok némi foltosodást. Dark verziót használom, még egy hét után is van olyan erős a szín, hogy ne akarjam újrakenni, tehát a másfél hét nekem simán vállalható nyáron is. Az arcomról és a kézfejemről nyilván hamarabb lekopik, de ez minden önbarnítóra igaz, ez nem a termék hibája (ezeket a területeket tisztítom a leggyakrabban és a legjobban). Ha nem szedem le, nagyjából 2,5 hét alatt kopik le mindenhonnan teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol

Színező anyag. (Piros)