LPSM Skincare Cosmetics

Ár:   7880 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnezsu, Módosítva: 2023. október 31.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Problémás bőrre, bármely korosztály számára!
  • A gélszerű, vitaminokkal dúsított szérum (7 féle gyógynövény, allantoin, D-Pantenol) gyorsan enyhíti a gyulladást, mert a liposoma  közvetlenül a sejthez juttatja el a hatóanyagokat, így biztosítja a gyulladt, pattanásos bőr gyors javulását.
  • Az allantoin segíti a gyulladt, pattanásos arcbőr felületi hidratációját ezzel megelőzve annak kiszáradását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sys111

2024. január 21.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, tényleg fantasztikusan jó a termék!
Már több mint 2 hónapja használom a terméket. A véletlennek köszönhetően bukkantam rá egy drogéria app-jában, majd itt is utána olvastam, ki milyen véleménnyel van róla, így én is esélyt adtam neki. A legjobb döntésem volt. Rengeteg terméket kipróbáltam már, de sosem találtam meg az igazit. Inkább a természetesség híve vagyok, és a pafümös/kemikális krémeket messze elkerülöm.
Gyerek korom óta pattanásos a bőröm, az utóbbi időben pedig hormonális göbös gyulladásokkal is megjelentek. A szérumnak köszönhetően ezek az apró pattanások (ha előjön egy-kettő)gyorsan legyógyulnak, és a göbös gyulladások teljesen eltűntek, a nyakamon lévő visszamaradt kis apró csomókat pedig gyönyörűen eltűntette.
Mindennap, reggel és este is használom a szérumot alapos arctisztítás után, azonnal beszívódik, kellemes érzést ad a bőrömnek, nem ragacsos. Várok egy két percet, hogy szépen beszívódjon a bőrömbe és utána kenem fel a arckrémet. LPSM arckrémet használok utána, ami szintén nagyon jó.
Újra vásároltam a szérumot, és még fogom is, mert nekem minden pénzt megér, hogy szebb tőle az arcbőröm. Ha lehetne 10 csillagot is adnék rá, nekem annyira bevált ez a kis csodaszer. Szívből ajánlom a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 21.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, tényleg fantasztikusan jó a termék!

SzaKataa

Korcsoport: >54
2023. augusztus 13.

A 19 éves fiamnak vettem, mert mindig panaszkotik, hogy begyulladnak a pattanások az arcán. Azt mondta két hét után, hogy brutál jó a bőre. neki ez a kis barna üveges cucc kell, semmi más. Azóta már az Acnestop arcktrémet is használja....én csak ájuldozom, hogy bőrápol.:) Köszönjük ezt a szuper szérumot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. augusztus 13.

vodkaszoda

2023. június 21.

Tényleg csodaszer! Ez az első, hogy valamire ezt mondom, de 2 használat után feleakkora lett egy olyan göb az arcomon, ami több, mint egy hónapig nem akart felszívódni, és most egy hét után alig tudom kitapintani. Ezenkívül a pattanásokat is eltűntette. Biztos, hogy nem fogok megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 21.

Csankie

2023. január 27.

Lassan 2 éve ismerem és használom ezt a szérumot a többi LPSM termékekkel együtt mert nem kell más! Ez a szérum tökéletesen eltünteti azokat a kinyomhatatlan pattanásokat amik a hormonális változásokkor elő szoktak jönni. Továbbá olyan puha és egységes tőle a bőröm amit korábban más termékkel nem értem el soha (nagyon sok és drága terméket kipróbáltam). Nekem érzékeny fehér bőröm van ami kipirosodásra is hajlamos de ez a szérum még ezt is megszünteti. Alapozó alá is tökéletes! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 27.

Lombosorsi

2021. június 10.

Ez egy csodaszer.
Már az első használat után látványosan visszahúzódtak a gyulladt aknék, illetve megakadájozta a további gyulladások kialakulását, mialatt a bőr ugyanolyan puha tapintású maradt.
Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Ez egy csodaszer.
Csak ajánlani tudom!!!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Phospholipids

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Jelentése növényi kivonat.