Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guinevere97, Módosítva: 2021. december 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Tisztító agyag arcpakolás alap, normál, zsíros és kombinált bőrtípusra. Intenzíven tisztítja bőr felszínét. Segít a tágabb, látható pórusok csökkentésében és szuper puha arcbőrt eredményez.

– Felszívja a felesleges olajat és szennyeződéseket
– Csökkenti a tág pórusok láthatóságát
– Segít a mitesszerek megelőzésében
– Puhábbá teszi a bőrt
– Nyugtatja az irritált bőrt
– 100% illat- és színezékmentes
– Kézzel válogatott magyar agyagőrlemény
– Kíméletes agyag feldolgozás a maximális hatás érdekében

Ár: 3 500 FT , Eladó: padriiiii
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: Előre utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzaboDori01

2022. október 21.

Imádom ahogy magamnak keverem össze, igazi kis rituálé a mindennapokban :D Nagyon sokáig elég ez a kiszerelés, és segít a tág pórusú mitesszeres bőrömön! Szebb lett a bőrképem mióta használom, továbbra is csak maskaolin agyagmaszkokat tervezek ezek után használni! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 21.

luna.nova

2022. szeptember 22.

Imáááádom! Régebben használtam már többféle tubusos agyagmaszkot, azok is tetszettek, de ez, hogy magamnak kikeverem a port, hát.. fenomenális! Én imádom az illatát is, de imádom azt is, hogy magamnak kikeverem, majd felkenem, szerintem kicsit tovább szárad, mint ami rá van írva, de nagyon jól teszi a dolgát, totálisan összehúzza a pórusaimat, kevésbé tocsog utána az arcom, mintha kicserélték volna. Spa élménynek is csillagos ötös, egyszerűen imádom!! Kihagyhatatlan eleme lesz innentől a skincare állományomnak ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

KonDori

2022. augusztus 27.

Első agyagom, nagyon kedvelem. A kombinált, T vonalban zsírosabb és miteszeresebb bőröm imádja. Már az első alkalom után láthatóan tisztább és egységesebb a bőröm. Könnyű a használata. De ahogy előttem is írták, utána alaposan kell hidratálni. Ajánlom, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 27.

Dusmata

2022. április 15.

Egyszerű, jól használható, természetes. Az én bőrömet nagyon szárítja, ezért utána vastagon szérumozom és napközben többször jó vastagon bekenem hidratálóval, így nem érzem, hogy ártana. Szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Yavanna

2022. február 9.

Imádom! Nagyon egyszerűen felvihető, egyszerűen lemosható. Eleinte a tenyeremben kevertem össze a vízzel, és az ujjaimmal oszlattam el az arcomon, de sokkal egyszerűbb egy kis tálkában ecsettel megoldani.
Mióta használom, sokkal kevésbé látszódnak a pórusaim, mitesszereim, eddig soha semmi sem hozott ilyen látványos változást :) Heti 1-2szer használom, általában hajmosásokkor, olyankor a legpraktikusabb lemosni.
Vastagon kell utána hidratálni, de az agyag már csak ilyen, ennyi baj legyen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Vastagon kell utána hidratálni, de az agyag már csak ilyen, ennyi baj legyen :D

Kaolin 0 0