Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guinevere97, Módosítva: 2021. november 24.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító agyag arcpakolás alap, gyulladt, zsíros és pattanásos bőrre. Intenzíven tisztítja és összehúzza a pórusokat, elősegíti a bőr regenerációját. Szabályozza a faggyútermelést, csökkenti a pirosságot és szuper puha arcbőrt eredményez.

– Felszívja a felesleges olajat és szennyeződéseket
– Csökkenti a tág pórusok láthatóságát
– Serkenti a bőr gyógyulási folyamatait
– Segít a mitesszerek megelőzésében
– Szabályozza a faggyútermelést
– 100% illat- és színezékmentes
– Kézzel válogatott magyar agyagőrlemény
– Kíméletes agyag feldolgozás a maximális hatás érdekében

Illite ChloriteKaolin 0 0Montmorillonite Zinc Oxide f 1 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ursuska

2022. október 12.

Nagyon szuper termék. Az agyagport használat előtt kell frissen kikeverni egy kis folyadékkal. Én ecsettel szoktam felvinni szép, vékony rétegben. Ahogy a gyártó is kiemeli, nem szabad, hogy megszáradjon, így elkerülhető, hogy az agyag kiszárítsa a bőrt. Emiatt tényleg pikk-pakk megvagyok a maszkolással és nagyon jó kiegészítése a rutinomnak heti egyszer-kétszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 12.

bianka10

2022. október 4.

Csodálatos agyagmaszk! Ha épp nagyon pattanásos a bőröm, csak feldobom pár percre este és másnap reggelre már leviszi a gyulladást. Must-have nálam fontos események előtt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 4.

SzReni85

2022. június 11.

Szeretem a minimalista termékeket, sokszor ők hozzák a legszebb hatást!
Meg kell találni a bőrödhöz illőt, és sokkal hatásosabb és látványosabb mint a drogériás társai!
Valóban nagyon tud szárítani,de a határidő betartásával és megfelelő utóápolással csak a lemosást követően érzem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

Szeretem a minimalista termékeket, sokszor ők hozzák a legszebb hatást!

.sonia.111

2022. április 2.

Csodaszer!! Sosem láttam még ilyen látványos változást egy termék használata után sem, mint ez után. Az orrom tele van mitesszerekkel, és ez a maszk csak úgy szippantja ki őket. (persze nem egyszerre az összeset, de fokozatosan megfigyeltem egyre több tiszta részt az orromon) Ha egész arcra használom utána puha, tiszta érzetű. Újra fogom venni, szeretem használni, nem is drága ahhoz képest, hogy mennyi ideig kitart és mennyire minőségi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

KerteszLili89

2022. március 2.

A maszkot megvettem egy barátnőm ajánlására és a használat utáni puha bőr megkérdőjelezhetetlen. Talán mintha a mitesszereim is tisztulnának. Szerencsére a bőröm nem szárítja, mert alapvetően nem zsíros, hanem száraz és érzékeny. Még csak kétszer próbáltam szóval nincs hosszútávú tapasztalatom, de igéretesnek tűnik, úgyhogy eddig egyelőre nagyon tetszett. Az illata kicsit "agyagos" (furcsa módon:D), de engem nem zavar.

A kavargatás pedig tudom hogy furcsán hangzik, de külön tetszik, jó kis rituálé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

utasiszilvi

2022. január 31.

Szuper termék! A tudatos bőrápolók körében rengetegen ajánlották a márkát, így végre tettem egy próbát. Mindent úgy csináltam ahogyan írták, a terméket nem hagytam meg teljesen megszáradni. A végeredmény meglepően puha bőr lett! A mitesszereimen nagyon minimális változást vettem csak észre, de sajnos én hajlamos vagyok rá, igazából még semmi sem tudta őket teljesen eltüntetni. Ahogy látom sokáig ki fog tartani, de biztos, hogy kipróbálok még mást is a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Fényvédők: Zinc Oxide

Kaolin 0 0