Dermatonics

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   56 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blueberry, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Maxiderma sarok- és lábápoló balzsam klinikailag igazoltan hatásos a száraz, durva berepedezett sarok és láb hidratálására, regenerálására. 25%-os ureát tartalmaz, mely segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől, és orvosilag bizonyított hidratáló szerként növelni a bőr vízmegkötő képességét. A változás már három nap után látható. Diabeteses láb ápolására is megfelelő.

Biancah

2020. április 10.

A gyógyszertárban ajánlották. Nyáron mindig agyon szárad a lábam, sarkam és már egy kencézés után is látható a változás. Ami még pozitívum, hogy nem kell vastagon kenni és zoknizni utána, mert pillanatok alatt beszívódik. Szeretem, újravettem már többször, és mindig van itthon. Az árát sokalltuk kicsit, de tényleg hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

rekla

2019. február 17.

Gyerekkorom óta iszonyú száraz a sarkam, mára ez idáig fajult, hogy a repedéseket még a pedikűrös sem tudja eltüntetni. Minden este zokniszöszt szedegettem ki, fájt a repedés, és már nem emlékszem, mikor éreztem utoljára a sarok területén bármilyen érintést. Egy gyors reszelés után bekentem a sarkaimat, és a negyedik nap után szinte új lábakat kaptam. Puhák, a repedések szinte teljesen eltűntek, újra látszik a rózsaszín bőr. Nálam 10 pontos. A ceumedika.hu oldalon csak 1400 Ft körül van az ára 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Sziszikee58

2018. december 19.

Nagyon jó! Szerencsére nekem nem mindig száraz a sarkam, de ha igen, 2 nap alatt teljesen rendbehozza! Szívből ajánlom. Az árát is abszolút megéri, mivel sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

celity

2018. január 1.

A legszárazabb sarkat is pár nap alatt helyrehozza! Éjszakára szoktam bekenni vele a sarkam és reggelre pihe-puha lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

kfannigirl

2017. szeptember 21.

Nyáron a nyitott szandálok és papucsok miatt hiába ápolom a lábam a szokásos módon (heti egy pedikűr, krémezés, ha eszembe jut), mert a por iszonyatosan kiszárítja. Nem gondoltam volna, hogy már egy használat után ennyire drasztikus lesz a változás. Este használom, két naponta, nagyon meg vagyok vele elégedve, a lábaim pihe-puhák, megérte az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

doratakacs

2015. november 30.

Tényleg használ, nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Tényleg használ, nagyon jó!

Narcein

2015. november 29.

A párom sarkára vettük, a gyógyszertárban ajánlották. Nagyon meg vagyunk elégedve, pár nap alatt(!) tette rendbe a szana-szét repedezett sarkát. Szinte szégyelltem, ha papucsban van, annyira gáz volt, de ez egy csoda! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Vazulbaba

2015. augusztus 29.

Apukámnak annyira ki volt repedezve a sarka, hogy alig tudott ráállni. Ezzel bekente 3 egymást követő estén,és olyan lett,mintha mindigis tökéletes állapotú lett volna! :O Nem hittünk a szemünknek!
Azóta olyan,mint valami díler,mindenkit rábeszél. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Azóta olyan,mint valami díler,mindenkit rábeszél. :)))

pannivok

2015. augusztus 15.

Így nyáron amikor saruban mászkál az ember, pláne szükség van a láb ápolására. Ennél jobban hidratáló krémet én még nem találtam. A sarkamon a bőrkeményedést is puhítja és látványosan javítja. Nagyon ajánlom, maximálisan megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Zsanett01

2015. június 28.

Szuper a kiszáradt sarokra!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Szuper a kiszáradt sarokra!!!

Hidratálók: Urea, Lanolin, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.