Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az olíva nedvességmegtartó tulajdonságának köszönhetően nyugtatja az irritált és gyulladt bőrt, míg a papaya gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, és fiatalítja azt – ezáltal keze puha, sima es maximálisan hidratált lesz. Ekcémára, pikkelysömörre és gyulladásra hajlamos bőr ápolására is alkalmas.

• Vegetáriánusok is alkalmazhatják
  • 10%-os urea alapú, tápláló formula
  • száraz és érdes bőrre javasolt
  • parabén-mentes

Ár: 1499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Colormonkey

2021. április 30.

Pergamenszáraz kezemet annyira rendbetette, hogy ahol "mindig" vannak száraz foltok, azokat is szinte már csak megszokásból kenegetem. Nagyon testes állaga van, ha fél órával utána kezet mosok, akkor érzem ahogy a krémréteget mossa le a szappan. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

JErzsi

2021. február 13.

Patikus ajánlotta nagyon száraz bőrre. Összetevőiben csak a parfüm nem tetszik, de úgy gondoltam a kezeimen belefér. A hatása addig nagyon szuper volt, amíg meg nem jelent az ekcéma a csuklómon. Gondoltam ott is működni fog, hát nagyot tévedtem, olyan érzés volt, mintha savat öntöttem volna rá, égett és iszonyatosan fájt, muszáj volt lemosnom. Nagy csalódás volt, pláne az ára miatt, mert ettől még a Bioderma kézkrém is olcsóbb. Az "incidens" óta nem is használom, odaadtam édesanyámnak, neki nincs ekcémája és ő szereti. Most egy LRP krémmel kísérletezek, remélem az beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

HimalayanPalm

2020. június 18.

Elég durva ekcéma jött ki a kezemen márciusban az intenzív kézfertőtlenítés hatására, és egészen májusig hiába kentem mindenféle krémmel (Mixa, Cien, Neutrogena stb) semmi sem használt, az állapotom egyre romlott. Ez a krém viszont egy csoda, egy hét alatt úgy helyrehozta a kezem, hogy már alig látszik valami az ekcémából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

sziluetta

2020. május 6.

Ajándékba kaptam még korábban, akkor próbálgattam, de olyan átlagos kézkrámnek tűnt, így nem nagyon nyúltam érte. Most hogy bejött ez a kézfertőtlenítős időszak (+ egyébként is hipohonder vagyok, szóval mindenért kezet mosok) teljesen sikerült kinyírni a bőrt a kezemen, az ujjaim között kijött az ekcémám és terjedt a kézhátamon is. Elkeseredésemben minden krém is előkerült, köztük ugye ez. Alapból van ekcéma krémem itthon, de az szteroidos és nem lehet huzamosabb ideig használni, így használtam azt is, de szünetekkel csak. A megoldást többek között ez a krém hozta a következő formában: ekcéma krém az ujjak közé (ha épp nem szünetelem), egy könnyedebb kézrém a teljes kézre (pl én egy isanás krémet használtam), lezárásnak ez. Most fogy el, és a szívemhez nőtt, majdnem teljesen rendbejött ezzel a módszerrel a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Andus

2020. április 16.

Nagyon jó kis krèm! Könnyen beszívódik, kellemes utóérzet! Az illata sem hivalkodó! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Hidratálók: Urea, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.