Egyéb

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 28.

Lelőhely:   drogéria

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: bergamott, zöldalma

Szívjegyek: jázmin, narancsvirág, pacsuli

Alapjegyek: vanília, fás jegyek, praliné, pézsma

Ár: 3500 , Eladó: pecsike
Állapot: 30 ml, új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Budapesten átvehető személyesen, de postázom is.
Michael Michalsky Berlin Fame Edp
Ár: 2300Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 30ml, egy fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

egetoerika

2020. december 16.

Ma vettem, kiárusítás volt. Az üveg fogott meg először. Aztán a papírra fújva megrettentem. Ijesztően tömény, szúrós, erős. Pffff...! Na, mondom te is csak kívül vagy szép!
De annyira beköltözött az oromba, hogy hihetetlen! És jó volt, aztán egyre jobb, aztán visszamentem érte. És nem bántam meg. Egyetlen fújás, és puha, meleg, mély, fűszeres, buja illat ölel át.
Épp elég a 30 ml, minden nap nem használnám. Hideg, rosszkedvű, ködös estékre tartogatom.

Update: Nem bírtam ki! Pár nappal később ismét a drogériában voltam, és egyetlen darab volt a polcon. Hát, persze, hogy megvettem. Annyira szeretem, hogy nagyon sokszor használom. Akkor is, amikor csak farmer van rajtam😬

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 16.

Baranyine19890720

2020. október 4.

Na hát már megint vettem parfümöt :)
Hogyan is kezdjem .. de hát muszály megirnom a hadonlóságot ez egy az egyben Paco Rabbane Olympya :)
Ha valaki ismeri és szereti Olympyát ajánlom ezt a lenyügöző külsejében figyelemfelkeltő parfümöt.
Nagy vadoknak alapdarab. 🥰🤣🤣
Csíkot húztam drogériából kijövet...jaa és megjegyezték huhha paco olympia a befutó nállad ? Ohh mondom nem csak ez a kistesója aki elszökött otthonról 😅🤣🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

Na hát már megint vettem parfümöt :)
Nagy vadoknak alapdarab. 🥰🤣🤣

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

Nagyon szép színű üvege van és kellemes fogásra is, kihívó. Az illat viszont nagyon erősen jázminos-narancsviràgos, kicsi friss bergamottal, csipet vaníliával, leszáradásban meg fás-pézsmás, pacsulis. Almàt nem éreztem ki.
Tehát erősen virágos illat, a tipikus gyümis-gourmand oldalát nekem nem mutatta meg, sajnos! Pedig vágytam rá, annyira beleéltem magam képzeletben, hogy milyen finom lehet. Persze az is, de nem rajtam. Alapjában véve egy szép illat, szép üvegben, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Limonene, Coumarin