Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZYZY, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Értékes búzafehérje és E-vitamin tartalmú, a bőr pH-jának megfelelő vegyhatású, színezőanyagoktól mentes krém, amely puhává és simává teszi a terhesség alatt és után erősen igénybevett bőrt.

audreycoca

2015. május 2.

Első terhességem alatt használtam. Nem lettek csíkjaim, de ez részben genetika, részben nem volt nagy hasam. Nehéz volt eldolgozni és az árát sokaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

manitia

2015. március 8.

Meglévő csíkokra hatástalan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Meglévő csíkokra hatástalan...

kalmaniki

2014. november 25.

Nagyon sűrű, zsíros krém, picit várni kell, hogy beszívódjon, így este használom lefekvés előtt. Nagyon jól hidratálja a bőrt, én csak a pocakomra és a derekamra használom, mert elég kis mennyiség, viszont nem olcsó. kellemes, diszkrét illatú, szépek az összetevői. Elégedett vagyok a teljesítményével, csak néhány csíkom lett a 7 hónap alatt, a régebbieket kissé halványította, pedig csak 3 hete használom naponta egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Rityy

2013. április 5.

Hát, nehezen beszívódó, kissé ragacsos krém. Nagyon gyorsan fogy, mert nehezen kenhető és sok kell belőle. 2-3 hónap használat után váltottam, mert meguntam, hogy nehezen lehet kenni, és szinte 1-2 hét alatt elfogyott.

Egyébként szerintem is bőrtípus függő, hogy ki lesz csíkos, mert van ismerősöm aki semmit nem kent, nem lett csíkos, van aki szinte állandóan kente magát valamivel mégis csíkos lett. Én is kenegettem magam sok mindennel (olaj, krém), a végén az utolsó 1-2 hétben mégis kijött pár csík.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

ZYZY

2013. március 25.

Nekem nagyon bevált a babavárás időszakában, utána is használtam még néhány hétig. Nyilván bőrtípus függő is, de én megúsztam csíkok nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.