Egyéb

Ár:   $3   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: candy28, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   $3
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Virágos rúzs, amely felvitel után hő hatására változtatja a színét. Hasonló elven működik, mint a Kailijumei rúzs.

6-féle virággal kapható

tara95

2018. augusztus 15.

Barackos nestea illat, hercegnős kinézet, virág, aranypelyhek...azonnal repült a kosaramba. Szép rózsaszínes lesz tőle a szám, ajándéknak is tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

candy28

2018. július 29.

Mielőtt rendeltem volna Kailijumei rúzs-t inkább ezzel kísérleteztem, mert olcsóbb. Nagyon tetszik ez a rózsaszín tartó, amiben a rúzs van. Igazi kis ékszer. Olyan kis rózsaszínesre színezi az ajkakat, körülbelül, mint egy lip tint. Az illata érdekes, engem nem zavar. Talán kicsit ápol is. Nem vészes. Először mivel kínából jött tartottam tőle,hogy "jajj mit fogok a számra kenni", de igazán nem kell félni. A begépelt INCI megnyugtatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate