Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   százforintos és kínai boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: suti95, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   százforintos és kínai boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakkok fényes és matt kivitelben.

NeliaA

2020. november 5.

Ez a lakk nekem kb az év meglepetése. Csepel Pláza melletti kínaiban random vettem belőle egy kék, egy sötétlila egy kék glitter és egy tarka konfetti glitter árnyalatot és természetesen nem vártam tőlük sokat. Aztán jött a WOW! hatás.. a kék gyönyörűen fed, tökéletesen terül, nagyon egyszerű vele dolgozni még az én nem túl magasfokú ügyességemmel is. A színe, a tartósága, az összhatás, mintha egy 2-3 ezer forintos középkategóriás drogériás lakk lenne. A glitterek is abszolút rendben vannak. A lilát még nem próbáltam egyelőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetil Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol