Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pannid, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Dezodorok

Ultra erős izzadsággátló és szagtalanító dezodor 48 órán át tartó hatással.

Eve25

2016. június 8.

A LEGJOBB dezodor, amit valaha használtam, pedig próbáltam már Vichy-ről a Clinique-ig mindent. Sajnos nálunk még nem elérhető, pedig ha jól emlékszem a Revloné. Én a stiftes változatát még jobban szeretem, de ez is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

pannid

2016. február 21.

Szuper dezodor! Semmilyen dezodor nem használt nálam, már a gyógyszertári oldatokkal kísérletezgettem (azok amúgy jók, csak picit agresszívnek éreztem), mikor a kedvenc külföldi bloggeremtől hallottam erről a dezodorról. Ő azt mondta, hogy csak ezt használja, és soha semmi baja az izzadással. Nos, épp Angliában jártam pár napja, így a reptéri Boots-ban be is szereztem (még szerencse, hogy pont nem vittem dezodort, így "kötelező" volt vennem valamit). Kipróbáltam, és jelentem, tényleg szuper! Azt hiszem, a legjobb dezodor, amit valaha használtam. Picit tud azért szárítani, így azzal vigyázzatok. De ezt leszámítva tényleg szuperül dolgozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1