Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml és 2 l   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   MOL benzinkút   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beiggi, Módosítva: 2020. június 3.

Kiszerelés:   200 ml és 2 l
Lelőhely:   MOL benzinkút
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Bőrfelületen közvetlenül, hígítás nélkül használható folyadék, amely elpusztítja a vírusokat, gombákat és baktériumokat. Kiválóan alkalmas tisztításra és higiénés kézfertőtlenítésre öblítés nélkül. Otthoni körülmények között, iskolákban és intézményekben is javasolt az alkalmazása. Gyakori használat esetén sem szárítja ki a kézbőrt, fertőtlenít, kíméli a kezet.

Beiggi

2020. május 27.

Megtaláltam a kézfertőtlenítőt ami nem szárítja szét iszonyatosan a kezemet! A saját adagolója mellett egy kisebb flakonban is használom spray verzióban. Praktikus, talán még jobb lenne ha újra lehetne tölteni. Megbízható magyar termék ami azért fontos mert manapság boldog boldogtalan piacra dob kézfertőtlenítőt, ám nem mindegyik hatása igazolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Lásd denaturált alkohol.