Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanikole, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   $2

Hét napig tartó szemöldökfesték, filc tus kiszerelésben. A vékony hegy szemöldökszőr vékonyságú vonalak meghúzására alkalmas, így az eredmény nem csak tartós de természetes is.

Kapat8

2019. szeptember 12.

Én már többször újra vettem, jó minőségű filc! Van benne golyócska a felrázáshoz és elég híg a tinta,de így a vékony tussal tényleg szépen, precízen lehet dolgozni. Nem olyan, mint mondjuk egy Avon-os 1.200 Ft-os, hogy egy hét után beszárad! Ha rendesen visszapattintjátok a kupakot, akkor nagyon sokáig jó. Én egyébként a barnát szoktam és tusként, szemöldök javításként is használom. Csak azért nem adtam 5 csillagot, mert azért rendes fürdéssel aznap lejön,de nem is várnám, hogy 7 napig ott legyen. Szóval inkább 4,5 csillag! Akkor meg felfelé kerekítek...🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Hanikole

2019. február 7.

Egyelőre a kezemen mertem kipróbálni, ott három napig látszott úgy, hogy rengeteget mostam a kezem, mosogattam, takarítottam, stb. A káros anyagok miatt hezitálok, hogy használjam-e a szemöldököm. Szemhéj tusként is gondoltam, kipróbálom. Állandó használatra biztosan nem fogom alkalmazni, de alkalomra talán jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Methyl Gluceth-20

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az uborkaliliomfa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.