Motherlove Herbal Company

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Brendon, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   Brendon, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Regeneráló permet a szülés után könnyen kezelhető spray változatban! Megnyugtatja a sérült, érzékeny gáttájéki izmokat,csökkenti a duzzanatot, vérzéscsillapító hatású, segíti a regenerálódást.
Fontos kellék a szülőcsomagban! Ha nincs ideje, kedve az ülőfürdőhöz, válassza ezt a permetet, melyben még egy plusz gyógynövény is található az ülőfürdőhöz képest.
Nagy előnye, hogy a kórházban szülés után egyből tudja használni.

A tápláló, kényeztető termékek enyhítik a terhesség és a szoptatás kényelmetlenségeit, kényeztetik az édesanyák testét és gyengédek a babák bőréhez.

95% oranikus összetétel

Kiszerelés: 60 ml

nickyflower

2021. június 1.

2-ik gyerek után vettem ,szóval van összehasonlítási alapom.Annak ellenére ,hogy második gyerek volt,szerintem ugyanakkora volt a vágásom,viszont az első szülés után,sokáig nem bírtam ülni,most simán pár nap múlva már tudtam ,bár kíméltem magam.Az autóba is rögtön tudtam ülni nem volt ezzel sem baj. A hatása azonnal érezhető,csillapítja a fájdalmat. Én a kórházba még Wc-re is ezzel jártam. Nyilván nem a legolcsóbb,de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

anyujobbantudja

2019. május 21.

Egy külföldi oldalon találtam róla hosszabb jellemzést és egészen sok pozitívumot sorolt fel róla a cikk írója így ugrasztottam apukát hogy hozzon egyet a Brendonból. 3500Ft, egye fene alapon kipróbáltam szülés után 2 nappal.
Első pár napban semmi extra azon kívül hogy halványan fájdalomcsillapít, aztán 3.naptól kezdve a gyorsabb gyógyulás tűnt fel. Eléggé csúnyán varrták a gátsebemet, konkrétan ülni sem bírtam, a jegelés se használt. Aztán fújkálni kezdtem ezt a sprayt jó bőven napi 5x legalább és így 5 nappal később kifejezetten vállalhatóan vagyok. Nyilván nem most fogok nekiállni 70 kilóval guggolni az edzőteremben de látványosan sokat javult a helyzet, a duzzanat is lelohadt és a fájdalom is elviselhető szintre csökkent. Viszketés zéró, az illata furcsa de ez a legkevesebb a sztoriban mert úgy érzem segít.
Azt nem tudom mennyire csodaszer de nekem segített és így már tudnám ajánlani másoknak is akik frissen szültek hüvelyi úton.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Lujzus

2013. július 19.

Tényleg igazi csodaszer, kellemesen hűsít, így azonnal enyhít a fájdalmon. Nem tudom, hogy a regenerálódást gyorsította-e (szerintem igen), de miután elkezdtem használni, a teljes gyógyulásig nem tudtam elképzelni a napomat nélküle! Szívből ajánlom minden természetes úton szült kismamának! (Sőt, elhatároztam, hogy minden jövőben szülő barátnőm szülés utáni ajándékcsomagjának elmaradhatatlan része lesz:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Lásd denaturált alkohol.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.