Mysore

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Goloka, herbáriák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GeoNautic, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Goloka, herbáriák
Kategória:   Szappanok

Bőrnyugtató és antiszeptikus hatású. Szantálolaj-tartalmánál fogva hidratálja a száraz bőrt, ugyanakkor kiegyensúlyozza a zsíros bőr faggyútermelését is.

Pajzs

2019. július 1.

Krémes, selymesen habzó szappan, lágyan siklik a testen. Az illata mennyei szantál, gazdag, kicsit édes; fürdésnél és napközben is intenzíven, de nem tolakodóan töltötte be a fürdőszobát, a bőrömön is sokáig megmaradt, még a pizsamámon is lehetett érezni némi visszafogott szantálillatot. Engem nem szárított, viszont a mellkasomon apró pattanásokat okozott, arcomra nem használtam, próbaképp sem. Borotvával való szőrtelenítéshez kiváló volt. A kis kiszerelés is viszonylag sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Megany

2019. március 12.

Megunhatatlan,de a kinézete,a csomagolása szörnyen snassz!Teljesen lebutítja ezt a kiváló szappant.Igazi őszi-téli illat,melengető és fűszeres.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

nyuszo

2018. május 22.

Húúú, ez egy nagyon finom illatú szappan! Intenzív orientális illata van, ami fürdés után is megmarad a bőrön, kellemes, édeskés szantál illatot árasztva.... párom is imádta rajtam... BIO boltban vettem, szerintem nagyon megérte az árát... most megint kedvet kaptam hozzá, úgyhogy szaladok is venni egyet.... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

fabyen

2017. szeptember 2.

Most fogyott el, így friss az élmény. Brutál szantál illat az utolsó pillanatig. Nem szárította a bőröm, simán lehet vele arcot is mosni és mindennapos használat mellett is jó sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

zityka

2017. április 17.

Nagyon szeretem: jo az illata, nem szaritja a borom, arctisztirasra is szuper, sokaig eleg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

elvanui

2017. február 23.

Mmmmm, a kedvenc szappanom. Eredetileg szekrényillatosítónak vettem anno, de rendszeresen rájártam a készletre, és ezzel zuhanyozom sokszor. Isteni száraz, ropogós-poros szantálillata van, igazi indiai szantál, a ruháimat mindig átjárja ez az éteri aura, ami hatalmas plusz. És nagyon száraz a bórôm, de nem vettem észre, hogy több krém kellene, amikor ezt használom, szóval feltehetően bőrbarát is a drágám. Ész-óccó:). Mindig legyen itthon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

lumen

2016. október 28.

Nagyon szeretem! :) Problémás bőr tisztítására tökéletes :) Az illata egy picit férfias, de segít a pattanásos bőröm kezelésében anélkül, hogy szárítaná azt. Az ára is nagyon kedvező, sokáig elég, ha csak az arc tisztítására használjuk.
Az összetevőit is jónak találom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Az összetevőit is jónak találom. :)

Floi

2016. április 7.

Egyik kedvenc illatom a szantál, és ez a szappan akár szobaillatosítóként is működik, annyira erős, fincsi szantálillata van! Nem szárítja a bőröm, krémes, sűrű habja van és az ára is jó. A Dr. Chen szantál szappanja is hasonlóan szupi, nem is tudnék köztük választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Odil

2015. július 21.

Krisna-völgy illat a hétkerben, kicsit röhejes, kicsit giccses, de azért valamiféle Mennyország.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

szilviakiralyno

2015. február 14.

Évek óta a legnagyobb kedvencem. Nekem a világ legjobb szappanja. A Classic változat is nagyon jó, azt nem láttam fenn. A fás szantálfa illata tartós, körülölel. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Emulgeálószerek: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Color

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.