Egyéb

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2023. augusztus 8.

Lelőhely:   drogéria

Fejjegyek: ylang-ylang, sakura, narancsvirág, bergamott

Szívjegyek: ibolya, írisz, heliotróp, liliom

Alapjegyek: tonkabab, vanília, sziámi benzoin

Ár: 4000 Ft , Eladó: v.szilvia789
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Allee, Boráros tér, Corvin környékén vagy foxpost (vevő fizeti a postaköltséget)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tig

2024. március 9.

Ha már sütibaba, akkor szerintem a rózsaszín testvére, a Moon Flower olyan. Kifújáskor nekem ez a Wild Viola nagyon tetszett (jobban, mint a Moon Flower), sajnos azonban kb. egy-másfél óra múlva eltűnt rólam az illat, pedig tisztességesen fújtam a teszterből. Kifújáskor nekem 10/10 az illat, fel is lelkesedtem, hogy beszerzem, de a tartósság miatt sajnos nem lesz így. Nagyon sajnálom, mert egy jól összerakott illat, ezeket a jegyeket nagyon szeretem, csak tartana tovább.
Update: őt vettem meg, nem a rózsaszínt. Többszöri tesztelés után kicsit tartósabbnak éreztem, kellett egy ilyen kedves illat most. Kicsit púderes, kicsit ibolyás-íriszes, kicsit édes. Barátságos. Nem tartom gyerekesnek őt sem és a rózsaszínt sem.
Update 2: a szórófej sajnos nem az igazi, túlságosan porlaszt, vagy/ és maga a parfüm olyan, hogy egyszerűen fullaszt kifújáskor (nem az illata, hanem maga a porlasztott folyadék), így csak levegővisszatartás mellett tudom fújni. Ilyet még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 9.

v.szilvia789

2024. január 2.

Kellemes, ibolyás-púderes, édeskés illat. A sütibaba vaníliás volt, ezen én annyira nem azt érzem szerencsére. Közepesen tartósnak mondanám, természetes eredetű illattól ez nem rossz szerintem. Sajnos rajtam nem működik, de ez nem a parfüm hibája, hanem a kémiáé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 2.

nyunyi15

2023. november 8.

A parfümök véleményezését mindig olyan szubjektívnek éreztem, de ez az illat egy kedves gyerekkori emléket idézett meg bennem.
Nekem ez a parfüm egy az egyben a régi "sütibabák" illatát hozza, amit természetesen imádtam. Szóval ha valaki egy kis nosztalgiára vágyik, akkor tudom ajánlani. Nem túl tartós az illat, ezért vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.