Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MrkAnita, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100% hidegen sajtolt kókuszolajjal, amely értékes vitaminokban és antioxidánsokban gazdag, megakadályozza a bőr kiszáradását.

• Élénkítő ápolás és friss illatú bőr
  • Parabének és mesterséges színezékek nélkül
  • Bőrsemleges pH
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • 100% vegán termék

rekav11

2021. május 21.

Semmi extra, egy átlagos tusfürdő. Parabén- és színezékmentes, ami jó pont, de az illata nem túl kellemes, cserébe viszont nem is maradandó, s nem is igazán habzik. Egy abszolut semleges vmi. Családtagnak vettem ajándékba, kipróbáltam (mert én amúgy Bioderma tusfürdőt használok), nem fogom magamnak megvenni. Nem tragédia, de nem sok jót találni benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

vvv

2021. január 13.

Amikor szappanozza magát az ember, csodálatos kókusz illata és finom, puha habja van.
Utána 1 perccel?
Semmi, de abszolút semmi kókusz illat...
Átverve érzem magamat..

Update: azóta sem fogyott el.
A csalódást okozó termék jó nagy kiszerelésű. Ez itt egyáltalán nem előny.
A sokkal olcsóbb baleás málnás tusfürdőnek is van ilyen "tartós" illata, és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Utána 1 perccel?
Semmi, de abszolút semmi kókusz illat...
Átverve érzem magamat..

Update: azóta sem fogyott el.
A csalódást okozó termék jó nagy kiszerelésű. Ez itt egyáltalán nem előny.

chewche

2020. október 16.

Az első flakonnal ajándékba kaptam, akkor még teljesen vegán volt, nagyon tetszett, tisztít, habzik és finom az illata (ami sajnos hamar elillan). Ha azt kéne értékelnem az valószínűleg 5 csillag lenne.
A második flakonnal mikor vettem már megváltozott a csomagolás, már csak a formula vegán, az összetevők is megváltoztak, tapintásra másabb lett az érzete a tusfürdőnek. Így kevésbé tetszik, sajnálom ezt a váltást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

MajomIvett

2020. május 17.

Kipróbálás céljából kaptam, mert a Ziaja tusfürdő szárította a bőrömet.
Nekem teljesen jól bevált.
Puhábbnak érzem a bőrömet és nem szorulok testápolóra fürdés után.
Túl érzékeny a bőröm, én merem ajánlani. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Kipróbálás céljából kaptam, mert a Ziaja tusfürdő szárította a bőrömet.
Nekem teljesen jól bevált.
Puhábbnak érzem a bőrömet és nem szorulok testápolóra fürdés után.
Túl érzékeny a bőröm, én merem ajánlani. 🙂

lexx

2020. március 5.

Valahogy nekem nem jönnek be ezek a NatureBox termékek. Próbáltam a hajfényt is, ezt a tusfürdőt is és semmi. Elhasználtam mert muszáj volt, de ennyi. Újra biztos hogy nem fogom venni egyik terméküket se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

kismadár

2019. december 19.

Nem értem a Nature Box körüli hype-ot, nekem valahogy nem jönnek be a termékeik. Semmi különleges nincs bennük, egy Balea töredékáron hozza ugyanezt. Nem szárít, nem irritál, de semmi extra, az illata nagyon mű és vérszegény kókusz. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

IdunLilith

2019. december 1.

Pozitívumok: jó illata van, bár kicsit mű; hidratál, kellemes érzés vele tusolni, fürödni, nem viszket utána a bőröm, puhítja.
Negatívum: eléggé túlárazott, még akciósan is 385ml kissé kevés még 975ft-ért is.
Ettől függetlenül veszek még valamikor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Ettől függetlenül veszek még valamikor.

S.K

2019. október 20.

A bőrön nem marad meg az illata (nem kifejezetten kókusz illat). Viszont nem szárít. Tényleg nem egy nagy durranás, de szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

barnafruzsina

2019. október 9.

Lecseréltem az összes tusfürdőmet nature boxos tusfürdőkre, és azóta nem pattanásos a hátam és nem vakarózok, úgyhogy engem teljesen megvettek. Az illata elég ütős, így csak néha vetem be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Blackxentric

2019. július 31.

Az illatának semmi köze a kókuszhoz, szerintem. Annyira nem is találom kellemesnek. Használat közben viszket a bőröm és utána is egy darabig. Hozzáteszem nincs érzékeny bőröm és ilyet nem tudom mikor éreztem utoljára. Ennyi pénzért még annyit sem nyújt, mint egy Balea.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.