Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MrkAnita, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100% hidegen sajtolt kókuszolajjal, amely értékes vitaminokban és antioxidánsokban gazdag, megakadályozza a bőr kiszáradását.

• Élénkítő ápolás és friss illatú bőr
  • Parabének és mesterséges színezékek nélkül
  • Bőrsemleges pH
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • 100% vegán termék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ylexe

2023. április 7.

Jó az illata, jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 7.

Jó az illata, jól tisztít, nem szárít.

nikoooo20

2023. január 23.

Megkedveltem ezt a tusfürdőt, megfelelő a hatása, a kókusz illata is kellemes számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 23.

Bettu

2022. október 29.

Most épp ezt használom. Nem túl tartós, és nincs igazi kókusz illata. Én kicsit érzem rajta ezt a "vegán" illatot. Egyébként nem szárít. Egynek jó, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 29.

Enne

2022. szeptember 11.

Gyorsan lecsaptam rá, még amikor pár helyen kapható volt. Már akkor sejtettem, hogy kivonásra kerül, de szerettem volna kipróbálni, mert a mandulás nagy kedvencem, szegényt szintén eltüntették, abból is betáraztam még a testápolójával együtt, amíg lehetett. :( Ez a kókuszos viszont nem egy nagy durranás, én nem érzek benne kókuszt, olyan semmilyen. Egy átlagos tusfürdő drágán. Jól habzik, nem érzem, hogy szárítana. Igaz, még csak pár hete használom, egy másikkal felváltva. Ezt akkor sem venném újra, ha lehetne még kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

DianaS

2022. január 4.

Először próbáltuk ki a márkát, párom kedvelte, de az én érzékeny bőrömnek nem annyira jött be. :/ Nekem az illata is mű...határ eset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

rekav11

2021. május 21.

Semmi extra, egy átlagos tusfürdő. Parabén- és színezékmentes, ami jó pont, de az illata nem túl kellemes, cserébe viszont nem is maradandó, s nem is igazán habzik. Egy abszolut semleges vmi. Családtagnak vettem ajándékba, kipróbáltam (mert én amúgy Bioderma tusfürdőt használok), nem fogom magamnak megvenni. Nem tragédia, de nem sok jót találni benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

vvv

2021. január 13.

Amikor szappanozza magát az ember, csodálatos kókusz illata és finom, puha habja van.
Utána 1 perccel?
Semmi, de abszolút semmi kókusz illat...
Átverve érzem magamat..

Update: azóta sem fogyott el.
A csalódást okozó termék jó nagy kiszerelésű. Ez itt egyáltalán nem előny.
A sokkal olcsóbb baleás málnás tusfürdőnek is van ilyen "tartós" illata, és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Utána 1 perccel?
Semmi, de abszolút semmi kókusz illat...
Átverve érzem magamat..

Update: azóta sem fogyott el.
A csalódást okozó termék jó nagy kiszerelésű. Ez itt egyáltalán nem előny.

chewche

2020. október 16.

Az első flakonnal ajándékba kaptam, akkor még teljesen vegán volt, nagyon tetszett, tisztít, habzik és finom az illata (ami sajnos hamar elillan). Ha azt kéne értékelnem az valószínűleg 5 csillag lenne.
A második flakonnal mikor vettem már megváltozott a csomagolás, már csak a formula vegán, az összetevők is megváltoztak, tapintásra másabb lett az érzete a tusfürdőnek. Így kevésbé tetszik, sajnálom ezt a váltást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

MajomIvett

2020. május 17.

Kipróbálás céljából kaptam, mert a Ziaja tusfürdő szárította a bőrömet.
Nekem teljesen jól bevált.
Puhábbnak érzem a bőrömet és nem szorulok testápolóra fürdés után.
Túl érzékeny a bőröm, én merem ajánlani. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Kipróbálás céljából kaptam, mert a Ziaja tusfürdő szárította a bőrömet.
Nekem teljesen jól bevált.
Puhábbnak érzem a bőrömet és nem szorulok testápolóra fürdés után.
Túl érzékeny a bőröm, én merem ajánlani. 🙂

lexx

2020. március 5.

Valahogy nekem nem jönnek be ezek a NatureBox termékek. Próbáltam a hajfényt is, ezt a tusfürdőt is és semmi. Elhasználtam mert muszáj volt, de ennyi. Újra biztos hogy nem fogom venni egyik terméküket se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.