Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intim bőrfrissítő peeling tasmán kékgumifa-olajjal. Natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mandika

2019. május 25.

Nekem bevált, jó az illata, radíroz is, táplál is. Lábra is használom, nem csak az intim területre. Sajnos rendszeresen elfelejtem, hogy hetente kellene használni, de ez persze az én hibám. Tényleg érdemes úgy használni ahogy a lányok elmagyarázzák, máskülönben kár ennyit áldozni rá. Én újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Nixiii

2018. december 21.

Mit keres ebben a termékben az eukaliptuszolaj? Amennyiben egy kicsit utána olvasol, megtalálod, hogy antiszeptikus hatású. Intim területen pedig ez elég hasznos, főleg, ha szőrtelenítesz ezen a részen. Ez NEM egy lemosó, ez egy bőrradír. Nem minden nap kell használni, kifejezetten gyantázás után nem is szabad az irritált bőrfelület miatt. Zsíros hatású, de a szeméremdombra nem is ajánlatos, hanem az ajkak felé... A másik: "Lehetetlen lemosni". Ez a lényege. Nem kell lemosni, felkened, leöblíted, gyengéden felitatod a vizet és hagyod, hogy ápoljon. Én nem ebben a kozmetikában dolgozom, de majd` 2 éve járok oda, ezért ezt a két kommentet nem is értem. A kozmetikus lányok érthetően elmagyarázzák, hogyan kell használni a terméket. Mindenkinek meg van a joga a véleményhez, de butaságokkal ne vezessük félre a másikat. Amennyiben úgy használjuk a radírt, ahogy a kozmetikusok ajánlják, szerintem tökéletes. Finom illatú, csökkenti a gyulladást és ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

zoja

2018. június 3.

A bőrradír hatása elenyésző annyira zsíros az állaga, viszont mivel rendszeresen intimgyantáztatok, hintőporozom a bikinivonalam és a sport miatt többször is zuhanyzom egy nap, ezért ez a zsírozás néha kifejezetten jól esik a bőrömnek. Szóval bőrradírnak kevés, zsírozásnak jó, az illatát kedvelem, ezért 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Tvylvis

2018. január 1.

Hát, nagyon nem. Eleve nem igazán értem, hogy eukaliptuszolaj hogy kerül egy intim lemosóba, peelingbe, túlságosan erős, irritáló anyag. A termék állagát sem szerettem, sűrű és olajos, nem oszlik jól, lehetetlen lemosni. Kuka lett pár használat után. Én sajnos nem tudom jó szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate