Egyéb

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Anti-frizz hatású, erős tartást adó hab. Tengeri kollagén tartalma és az aktív összetevők a hajnak textúrát, volument és fényt adnak. Nedvességtartalmát megtartja, növeli a rugalmasságot és a hajrostot. Anti-frizz/szöszösödésgátló hatású. UV-szűrőt tartalmaz.

Enne

2018. augusztus 1.

Régóta használom már, a fodrászomtól szoktam beszerezni. A presztízsmárka L'oreal göndör hajra való hajhabja ehhez képest még a sarokban sincs, pedig ez "csak" volumenhab. Szuperül göndörít, illetve rögzíti a göndör hajamat, nem apró hullámokban, hanem szép nagy tincsekben. Légies, mégis segít megakadályozni a szöszölődést, igaz, hogy ahhoz megfelelő időben is kell hajat mosnom (pl. ha magas a levegő páratartalma, mindegy, mit csinálok, boszorkány leszek). De ég és föld minden máshoz képest, amit az utóbbi időben kipróbáltam. A régi-régi jó kis Fructis göndörítő habja volt a nagy kedvencem, biztos jó 10 évig azt használtam, gondolkodás nélkül kaptam már le a polcról, csakhogy néhány éve egyik alkalommal hiába kapkodtam, nem érte a kezem a habot, mint kiderült, nem is fogja többet. :,( Ez méltó utódja, az ára is elfogadható nekem, mivel túl gyakran nem kell használnom. Az illata is nagyon tetszik, amíg elérhető, biztos ezt fogom venni továbbra is. Megéri az öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Caprylyl Glycol