New Brand

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Halfway, Módosítva: 2013. október 12.

A Thierry Mugler Angel női illat utánzata.

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetétel: mandarin, vattacukor, barack, karamell, csokoládé, ámbra

Ár: 1000 plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: 98/100 ml, friss bontás, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen, posta, foxi
Adrienn1024

2019. október 24.

Uhh..nekem is már túl-túl-túl édes, illetve érzek benne valami fanyar mellékzöngét is kifújás után. Kellemesebb mikor csillapodik,de akkor meg alig van hatósugara:-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

vanillacaramella.sweet

2019. október 4.

Nekem ez nagyon nem, az eredetire hasonlít, de ez mègrosszabb annál. Akinek bejön az eredeti, ezzel jól jàr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Csillagpor1999

2019. június 14.

Nagy a szerelem, olyan mint az eredeti. Örülők hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Nagy a szerelem, olyan mint az eredeti. Örülők hogy rátaláltam.

jazmera

2019. május 14.

Update: módosítok, mégsem olyan tartós. Na jó, még így is tartósabb, mint a drogériás parfümök többsége.

Tökéletes másolat, megosztó illat. Aki ismeri az eredetit, tudja mire számíthat, mert teljesen Angel. Nagyon tartós.Imádom. A Yodeyma másolat az én bőrömön férfiasabb, ez gyorsabban szelídül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

madri84

2019. február 17.

Próba gyanánt rendeltem, mivel a barátnőm az eredetit használja, és rajta nagyon tetszett. Rajtam pont olyan, mint az eredeti, nem kell sokat fújni belőle, kifújás után kicsit tömény, de ahogy oszlik az illat, édeskés-fűszeres illat marad, ami rajtam még a nap végén is érződik. Beleszerettem az illatba :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Juditeszter

2018. december 3.

Csak ennyit mondok, zseniális! Eddigi legjobb parfümutánzatom! Délelőtt megkaptam, csuklóra fújtam és még este 8 órakor is érzem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

mona82

2018. november 30.

Teljesen hozza az Angel élményt. Rajtam sajnos egyik sem tartós, így inkább ezt fújom napi háromszor, mint az Angelt tízszer ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

tara95

2018. október 19.

Mivel az Angel nem mondhatnám, hogy diák tárcához lett kialakítva, így hajtóvadászat indult a másolata után. Kizárólag a km véleményekre hallgatva rendeltem meg, ma vettem át.

És damn. Tökéletes másolat. Ugyanaz az illat, édes, de nem gejl, tartós, nőies. Télre egyszerűen tökéletes, és bár száz százalék, hogy be fogom szerezni az eredetit, nagyon durva, hogy mennyire jól sikerült a kopi. Viszont a fújással óvatosan, max kettő, mert kiöl mindent IS a közelben. Az üvege nem túl elegáns, olcsó hatású, de nem mutogatni viszem és a lényeg a belbecs. Bátra ajánlom, az eredetiből is van itthon, de ezt fogom használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

sfreku

2018. március 23.

Eléggé otthon érzem magam a dupe parfümök terén.:) már sokat játszottam a gondolattal hogy talán az angel lesz az igazi... össze tevők szempontjából abszolút, de az eredetit még nem volt alkalmam meg illatolni, illetve még nem kerítettem rá sort. Így maradt ez a változat, gondoltam hátha..:) Kifújáskor nekem kimondottan tetszik és hozza ugyan azt az érzést mint az angel muse, amit már ismerek, szóval van viszonyítási pontom. Sosem tudtam mit értenek azon hogy az angel muse hozza az 'anya illatot ' és mellé krémesen mogyorós, most már persze értem. Nekem a mogyorós beütés nélkül túl harsány ez a parfüm, kb 30 percig érezni bőrön és a vége elég fanyarka . Lehet hogy valakinek épp ez tetszik benne , de nekem sajna nem nyerő.. A kezdeti élmény miatt 3 pont.

Update : Mivel az angel muse-al valamiért valahogyan .. nem is értem hogy lehet, de nem jött ki jól az az isteni finomság a bőrömmel és annyira nem éreztem jól magam benne hogy még mindig fáj vissza gondolni, igy tovább is ajándékoztam..:( De! az angel valamiért nem hagyott nyugodni, egyszer tetszett egyszer nem.. emlékezetből keresgéltem a rég ismert parfümök között hátha most találok valami izgit mert az otthoni gyűjteményt nagyon unom ebben a pezsgő új korszakban. Sok változás történt és történik az életemben így arra jutottam , hogy kell egy illat is amivel az új én felé magabiztosabban lépkedhetek..:)) Még mindig nem érzem szükségét eredeti parfümöt venni mivel a dupe-ok között is lelhetek csodákra, (ez persze az én pénztárca barát és illat mániákus véleményem) tehát meg történt a csoda, kell a masszív a karakán az el nem múló határozott életérzés és ez a parfüm most meg adta nekem:) Az eleje még mindig annyira sok , hogy mikor teljesen határozottan meg akartam végre venni az új életem kis segítő társát zavaromban vissza is tettem és egy édes kis semmiség jellegű gyümis parfümöt vettem. Órák teltek már el és csak csak oda szagoltam a csuklómra , annyira tudtam hogy én vagyok mégis féltem tőle, pont mint a változástól ami rám vár.. Így történt hogy egy parfüm adta meg a végső lökést egy új élethez:) Köszönöm Mugler !! ( és persze new brand :P ) összeségében, édes, erős , figyelem felkeltő, cicás , nőies, és mégis hideg, tekintélyt parancsoló:) imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Autumn35

2017. március 23.

Imádom ezt az illatot.Talán az egyik legfinomabb édes parfüm amit illatoltam.Az eredetijéhez még nem volt szerencsém, de ő egy csoda.Már kislányként is volt ilyen parfümöm egy másik márkától,akkor még nem szerettem,most csak azért nem azt vettem újra,mert túl sok a pirospont az inciében.Nagyon tartós 2 fújást egésznap lehet érezni.Az üvege nem túl szép a műanyag "csillagdísz" miatt,ami nekem valami véletlen folytán el is tört rajta...És persze szerintem sincsenek véletlenek...Gyorsan meg is szabadultam tőle,és egy szürke organza szallagagot tettem a nyakába,mint egy kis sálat.:)))Így már jobban tetszik,de sajnos csak csatát nyertem,háborut nem,mert így nem lehet visszatenni rá a kupakot.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.