Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkoholtartalmú kézfertőtlenítő zselé. Víz nélkül tisztítja a kezeket, antibakteriális hatású. Mogyorónyi mennyiséget dörzsöljön szét a tenyerén.

jkinga

2013. szeptember 4.

Nagyon szeretm, jó az illata és a csomagolása is aranyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Nagyon szeretm, jó az illata és a csomagolása is aranyos.

rose

2013. szeptember 4.

Sokáig BradoLife-ot használtam, de a DM-ben annyira drága lett, hogy - bevallom, a csomagolás miatt - megvettem ezt. Szerintem teljesen jó, remélem, nem limitált. Nem ragacsos, egyedül az illata kicsit mellbevágó, eleinte gyümölcsös sör, aztán gumicukor, érdekes kompozíció :D A kupakja nekem sem a kedvencem, mindig félek, hogy a táskámba ömlik az egész, de 200 forintért nem várok csodákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Orchid

2013. augusztus 21.

Az ára miatt vettem meg, illetve SpongyaBob is elég jó húzónév... :D A beltartalom korrekt, nekem egyáltalán nem volt ragadós (ellentétben az Isanával), az illata valóban édeskés, mondjuk engem egyáltalán nem zavarna, ha az alkoholos illatú lenne. Egyedül ez a kupakmegoldás zavar, mert nekem inkább a BradoLife-féle csomagolás vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

hena

2013. augusztus 10.

Egy barátnőm vette meg, az övét próbáltam ki. Az illata egész jó, engem a vodkás gumicukorra emlékeztet, érdekes :D Viszont nekem nagyon ragadt utána a kezem, mentem is amint tudtam lemosni, mert eléggé zavaró érzés volt. Minden más rendben van vele, és tényleg nagyon cuki az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Inez.In.Wonderland

2013. augusztus 9.

Nem nagyon tudom meghatározni az illatát, de a lényeg, hogy nem fertőtlenítő szagú, hanem olyan édeskés (ami nálam plusz pont, mert eddig csak büdös kézfertőtlenítővel találkoztam), hamar felszívódik, nem ragad, nem szárította ki a kezemet, olcsó (és SpongyaBobos :) ) szóval én teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Ms.Cat

2013. augusztus 9.

Az illata számomra kicsit fullasztó, de ezt leszámítva egész jó. Az állaga hasonlít az Isana kézfertőtlenítőjére. 200ft-ot teljesen megérte. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.