Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fej: gyöngyvirág, alma

Szív: szantálfa, ámbra

Alap: vanília, pézsma, tonkabab

Nikki Beach Private Party for Her 50 ml
Ár: 5 500 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: A képen látható mennyiség..., Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket.... : )

Doridori

2017. január 31.

....hát igen... : ) ez tipikusan az a parfüm, amiről az ember lánya hajlamos elhamarkodottan negatívan ítélkezni. Én is így voltam vele. Tudom, hogy nagyon sokan alábecsülik a szolíd, krémes illatokat, mert ha a mai parfümdivatot nézzük, valóban "lecsúsztak" ezek az illatok.
Van egy 1 ml-s mintám ebből a Nikki Beach-ből, és hát mit mondjak először így reagáltam: 'Jesszusmária' mi ez a borzalom? Szóval így kezdtem... : ) hozzáteszem csak megszagoltam, bőrön nem próbáltam, aztán eltelt kb. 1 hónap, és megint a kezem ügyébe került, mivel nem volt jobb dolgom, gondoltam magamra kenek egy kicsit , úgysem készülök sehova, próba szerencse, majd meglátjuk... : ) hát, nem akarok senkit feldühíteni, de szerintem nagyon jó illat lett belőle, igaz, hogy kb. 15 perc kell hozzá, de utána simán ráver drága, felkapott parfümökre.... mivel már iszonyú sok parfümhöz volt szerencsém, illetve balszerencsém, az olcsóbbtól a drágábbig, bizton állíthatom, aki szereti a kifinomult, szolíd, de azért érezhető, lágy, nőies, krémes illatokat, annak ez tetszeni fog.... kicsit olyan mint egy drága, minőségi arckrém vagy alapozó illata, pl. amikor közel hajol hozzád egy jól öltözött, értelmiségi, ápolt nő (pl. egy szép 30-as doktornő, és érzed rajta, hogy valami nagyon jó parfümmel van befújva, de felismerni nem ismered fel, mert annyira eltér ezektől a mai illatoktól (pl. Armani Sí, LVEB, CH Good Girl stb), szíved szerint megkérdeznéd tőle, hogy mi az, de nem mered : )
Én személy szerint azért preferálom az ilyesféle illatokat, mert szembe mennek a mai trenddel.... nem hagyja, hogy uniformizált legyél... : )
Szóval még annyit, hogy egyáltalán nem naptej illat, és nem is szúrós, ahogy előttem írták.... bár az is igaz, hogy mindenkinek más illat jön be, de azért azt javaslom, aki teheti próbálja ki. És tartós is, de nem vibrál, nem zsizseg, csak szépen simul, tudja az ember végezni a feladatait mellette, néha beleszippant, és megnyugszik: ) Próba cseresznye : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Dormir

2016. július 18.

Tipikus naptej illat. Nem édes, nem kókuszos, hanem sima, szimpla krém. Kérdés,hogy minek az ilyesmi. De akinek csak egy krémes alapillatra van szüksége, remek lehet. Mert tartós,míg a felkent krémnek csak pár percig érződik az illata. Nem vidám, nyaralós, partizós illat!!! Nyugis, álmodozós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

rdm

2016. június 19.

Hát ez szörnyű! CsábÍtó illatot vártam, helyette egy szúrós, éles valami. Semmi vanÍlia, se édesség. Hát lehet egyszer még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

TunderCica

2015. szeptember 15.

Ajándékba kaptam, nekem túl tömör illat, a nevéből valami egészen másra számítottam, ugyanakkor emlékeztet egy régi illatra de még nem jöttem rá mire

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

franyoh

2015. július 9.

Nagyon finom illata van, imádom. könnyű, nyárias, vidám csajos illat. Kellemesen lágy, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Geraniol, Farnesol, Isoeugenol, Citral, Citronellol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.