Nobea

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Podhorszkiniki, Módosítva: 2021. március 31.

Kategória:   Sminkek szájra

• intenzív fedés már egy rétegben is a bevont pigmenteknek köszönhetően
  • a hidratáló összetevők meggátolják az ajkak kiszáradását
  • tökéletesen rátapad az ajkakra, és nem maradnak ragadósak tőle
  • nem kenődik szét és tartós
  • trendi matt finist eredményez

10 árnyalatban kapható

Minikemonika

2021. november 17.

3 árnyalatban van meg. Az elsőt, a Valentine Redet, ajándékba kaptam a Notinotol. Nekem ez a szín nagyon sok, így megpróbálkoztam a Cranberry Reddel és a Pink Lavenderrel is. Mindegyik szín brutál pigmentált, a Pink Lavender jóval sötétebb felkenve, mint amilyennek kinéz. Kellemes viselet, szép mattra szárad, meg se mozdul, csak evésnél kopik, de egyik színt sem igazán tudom viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

szabovivien

2021. június 27.

Rendelés mellé kaptam. Ár-érték arányban tökéletes. Egész napos használat mellett 2x kellett újra kennem. Nagyon jó a textúrája, könnyű vele dolgozni. Nyilván nem egy MAC rúzshoz kell hasonlítani, de nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 27.

Yvaine

2021. február 17.

Én is a rendelésemhez kaptam, egy nagyon szép piros árnyalatban. Tényleg nagyon szép ez a szín, azt hiszem valentin vagy red valentin az árnyalat neve... Jó rikító de természetes piros. Mattra szárad és habár kenődik, nem olyan vészes. Sokáig viszont még nem hordtam...de tartósnak tűnik ennyi alapján is.
De továbbra is keresem azt a szép piros árnyalatot, ami egyáltalán nem kenődik. Csak emiatt nálam 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

juccpucc

2021. február 12.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Nem vártam tőle csodát de tévedtem. Nagyon jó kis rúzs. Hozza amit ígér. Szépen fed, tartós, ivásnál meg se mozdul, evésnél pedig egyenletesen és szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.