Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sean, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   2 x 6 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Heartbeat körömlakk és fedőlakk.
  • Magas szintű fedést biztosítanak, könnyű felvinni őket.

Új Nobea Heartbeat körömlakk és fedőlakk szettben, kármin
Ár: 1200 , Eladó: sean
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.