Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haloittbarbi, Módosítva: 2013. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Afrikai fekete szappan zabbal, aloe verával és E-vitaminnal.

• 100%-os vegán szappan
  • Állatokon nem tesztelt
  • Organikus

Kiszerelés: 141 g

kittik

2018. július 11.

Ez a szappan csodálatos! 2 hete rendeltem iherb-ről, arcra és testre egyaránt használom. Nekem abszolút nem szárít, sőt nagyon puha utána a bőröm. Szerintem sokáig elég lesz, tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

niki123

2017. augusztus 10.

Meglepő ez a sok negatív vélemény. Én úgy rendeltem meg, hogy előtte nem néztem meg a krémmániás értékeléseket, és miután kirpóbáltam biztos voltam benne, hogy csak ötcsillagos értékeléseket fogok látni. Én a cosrx alacsony ph-s lemosóját raktam félre ezért a kis szappanért. egyszerűen imádom, nem szárítja az arcomat, remekül tisztít, nekem semmi irritációt nem okoz. Az aloe és E-vitamin nagyon jó összetevők! Nekem láthatóan kordában tartja a problémás bőrömet. Én raadírozni nem szoktam vele, a tiszta, nedves kezemről szoktam felvinni az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Carillon

2016. május 14.

Nekem nagyon bejött,az illata az olyan semmilyen,semleges.Kicsit karcolt,de nagyon jól hidratál.Nem szárította ki a bőröm mint más szappan és nem vakaróztam tőle.Nekem még a Dove sem jön be és ez jobb,úgyhogy Én csak ajánlani tudom.Most vettem meg a mangós változatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

ChicRaspBerry

2016. május 9.

Nekem nagyon bevált a szappan. Kétnaponta használom, sokáig elég. Óvatosan kell vele radírozni, én először a kezemmel oszlatom el az arcomon a szappant és csak akkor radírozom át vele a bőrömet, ha már elég habos. Eleinte kicsit karcolt, de már nagyon szeretem, engem nem csípet, nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

KarmenP

2015. november 15.

Nagyon szárított, nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Nagyon szárított, nem szerettem meg.

Chootie

2015. augusztus 13.

Hű, nagyon meglepődtem, hogy ilyen rossz tapasztalatotok volt a szappannal!! :O Tény, hogy radíroz a pálmahamu benne, lehet, hogy túlzottan dörzsöltetek vele? Gyulladt bőrre én csak ajánlani tudom, mert E vitaminos, Aloe verás és satöbbi. Most rendeltem folyékony változatot is fürdéshez, lehet az az arcotokra is jobb lenne?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

bogarka

2014. május 16.

szintén iherb...felkentem és azt hittem csontig lemarja az arcom. Rendesen fájt, locsoltam magamra a vizet, pár perc múlva enyhült. Huh. Talán az a sok illatanyag, még ha természetes is, de sok lenne? Mindenhol olyan jókat írtak róla, ide nem jöttem olvasni vásárlás előtt :( O....Hát nem tudom mit kezdek vele, mert én még a szárító hatásig sem jutok el ezek szerint. Még párszor próbálkozom, de nem sok jót remélek. Nagyon nagyon csíp, mintha a paprikaolajat kenném az arcomra, egyelőre. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

haloittbarbi

2013. október 28.

Nekem sajnos az illatanyagok miatt kiütötte az arcomat, pedig kifejezettem rá vettem. Most fürdésre vagyok kénytelen használni, kicsit szárít. Hajra nekem nem vált be, összeállt tőle és nem éreztem tisztának hajmosás után.

Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Nem venném újra.

Nimrod

2013. október 10.

Én egyszer rendeltem az iherb oldaláról és nagy reményeket fűztem hozzá. Brutálisan szárít...szinte lekapja a bőr felső rétegét. Huzamos ideig ezért nem is használtam, de az idő alatt amíg használtam nem sokat használat a pattanások ellen. Az illata egész finom és tök bizarr, hogy fekete, az nagyon tetszett....de ami a hatást illeti, sajnos nem az igazi. Talán extra zsíros bőrön beválhat. De száraz felszínű, zsíros bőrűek felejtsék el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szappan alap. Sajnos nem lehet tudni, hogy mit takar pontosan.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.