Egyéb

Ár:   €13 és €25   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 20 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoszek, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   €13 és €25
Kiszerelés:   15 ml és 20 ml
Kategória:   Dezodorok

• Természetes dezodor mikro-ezüsttel, mely a baktériumok semlegesítésével kerüli el a kellemetlen testszag kialakulását.
  • Illatmentes, egyetlen applikációval 3-7 napig tartó hatást kínál.
  • Aluminium-, parabén-, vegyszer-, alkohol- és  parfümmentes.
  • Nem tömíti el a pórusokat, nem blokkolja a természetes izzadást.
  • Nem hagy foltot a ruhákon, sportolni és zuhanyozni is lehet alkalmazása alatt, nem kell újrakenni.
  • Koncentrált formula, kis mennyiség sokáig elég belőle.
  • Állatokon nem tesztelték, 100% vegán.
  • Csomagolása nem szennyezi a környezetet, ugyanis a tubus cukornádból készül hozzá.

csabifanni

2019. augusztus 12.

Nekem nagyon nem vált be. Tíz perc séta után úgy beízzadtam, mintha semmi nem lett volna a hónaljamon. Szerintem kevésbé izzadós embereknek találták fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

carmenxo

2019. június 19.

Nagyon szuperül teljesít! Már az első napján sikerült a mélyvízbe dobni, délelőtt 30+ fokban rohantam a vonathoz mint az őrült és a nap végére se volt semmi szagom, rendesen mintha épp most zuhanyoztam volna, szerintem ez mindent elmond:D Nagyon minimális mennyiséget használtam ahogy ajánlják és bevallom féltem hogy nem lesz elég, de brutálisan jó a hatása! Plusz pont hogy nem irritálta a bőröm mint a szódabikarbónás deo. Tényleg hihetetlen jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Valentina0930

2019. május 3.

A páromnak vettem, mert nála nagyobb kihívás várt rá, ettől függetlenül én is kipróbáltam. Nálam működött, ahogy minden más natúr deó is, amit eddig próbáltam. Viszont enyhe allergiás reakciót produkáltam (talán az ezüst?), így abbahagytam. Illetve azért annál jobban szeretem a finom illatokat, minthogy teljesen lemondjak róluk. A páromnál viszont, aki már detoxolt is, egyáltalán nem működött. Sőt, a ruhája kifejezetten kellemetlen szagú lett a nap végére. Ennél egy hazai natúr deó sokkal jobban működik neki. Borzasztóan drágának tartom a Nuud deót egy ilyen teljesítményhez mérve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

zsoszek

2019. április 17.

Még ugyan próba státuszban vagyok (1,5 hete használom) , de úgy tűnik működik!!! Előtte sem használtam aluminiumos dezodort, úgyhogy nem volt "durva" az átállás.Jelenleg 4 naponta kenem újra, addig simán bírja.:) Tényleg lehet fürdeni, sportolni vele és semmi szaga a hónaljamnak. Amire viszont figyelni érdemes, hogy a ruhák hónalj részét érdemes átfertőtleníteni, mert hiába nem alakul ki izzadságszag a hónaljon, a ruhákban dezodormaradványok és bacik sajnos tovább dolgoznak. Mivel ruháink többségét alacsony hőfokon mossuk, nem pusztulnak el a kórokozók. Erre a problémára vannak tisztitószerek és így már tényleg élvezhető a nuud szuper hatása. Valóban nem olcsó elsőre, de szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.