Egyéb

Ár:   €13 és €25   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   15 ml és 20 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoszek, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   €13 és €25
Kiszerelés:   15 ml és 20 ml
Kategória:   Dezodorok

• Természetes dezodor mikro-ezüsttel, mely a baktériumok semlegesítésével kerüli el a kellemetlen testszag kialakulását.
  • Illatmentes, egyetlen applikációval 3-7 napig tartó hatást kínál.
  • Aluminium-, parabén-, vegyszer-, alkohol- és  parfümmentes.
  • Nem tömíti el a pórusokat, nem blokkolja a természetes izzadást.
  • Nem hagy foltot a ruhákon, sportolni és zuhanyozni is lehet alkalmazása alatt, nem kell újrakenni.
  • Koncentrált formula, kis mennyiség sokáig elég belőle.
  • Állatokon nem tesztelték, 100% vegán.
  • Csomagolása nem szennyezi a környezetet, ugyanis a tubus cukornádból készül hozzá.

bizsuka

2022. június 21.

Lassan 2 hónapja használom, de kb semmi hatása nincs, azt vártam tőle, hogy izzadni fogok, de nem leszek büdös. Sajnos ezt nem teljesíti

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Thumpa84

2022. június 19.

En altalaban harom naponta kenem ujra, szerintem egy erosebb zuhnyzas utan jobb ujraaplikalni. De lehet probara teszem es kitolom ezt az idot.
Szeretem, izzadni nem izzadok kevesebbet, de oh boy nincs kellemetlen szag. Elmult evben kifejezetten erosen ereztem sajat bacijimat ezert vettem meg ujra, eddig nem csalodtam. Most jonnek a melegebb, kanikula napok, megnezzuk hogy teljesit.
-1 csillag, az ara... az ara azert huzos. mert igen, sokaig birja es igen, sokkal jobb eredmenyt hoz, mint egy fujos mindennel turbozott izzadasgatlo. De meg igy is luxus termeknek erzem 13,95 euroert (iden emeltek arat) 6-7 het szagmentes hetert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 19.

meva

2022. június 15.

Nekem egyelőre nagy csalódás :( április 10-e óta használok alumínium mentes deót, hogy detoxikáljam a bőröm. Azóta 4x próbáltam ki a nuud-ot, legutóbb tegnap este (június 14-én), tusolás után. Reggelre tök büdös voltam (mint az összes eddigi próbálkozásnál), úgyhogy mehettem mosakodni. Nem értem mi lehet a gond, de szomorú vagyok.... Persze el fogom használni, de eléggé bosszantó. Ha változna a helyzet, jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 15.

nreka

2022. június 14.

Lassan egy hónapja használom a "dezodort". Azért azt meg kell vallani, hogy teljesen más élmény ezt használni, mint egy normális deót. Én elég izzadós vagyok és belefáradtam abba, hogy az erős aluminíumos dezodoroktól teljesen kikészült a hónaljamon a bőr, a többi meg nem működött. Az első héten minden második este használtam és hát elég kemény volt a "tisztulás". Éreztem, hogy büdös vagyok, úgyhogy ment a folyamatos mosakodás. Ez tartott olyan másfél hétig. Azóta pedig hetente kétszer használom a deót, teljesen megérzésre. Különös szagot nem érzek, de azért az elég furcsa érzés, hogy folyik belőlem a víz amikor túl meleg van vagy edzem. Utána mosakodás és mehet a nap tovább. Őszintén szólva, ez nekem tetszik. A szabadság, hogy nem kell folyton azon izgulnom, hogy vajon bedobtam-e a dezodoromat, mert ha nem, itt a világ vége...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

perry

2022. június 4.

22.06.04. update:
most már 3 hete használom és továbbra sem működik :( mellette kénytelen vagyok szódabikarbóna és cink-oxidos alapú natúr dezodorokat használva felváltva (mert a szódabikarbóna irritál :( ), mert egyszerűen büdös vagyok.... úgy tűnik ez nálam nem fog beválni... most már elhasználom azt a 15 ml-es kiszerelést, de nem lesz újravevős. Le kell, hogy pontozzam teljesen. Pedig annyira szerettem volna, hogy működjön :( ha időközben mégis működne (bár nem tudom mitől működne hirtelen, mert nem vagyok egy durván izzadós fajta és büdös sem, ennek ellenére mégis van egy hagyma szagom, pedig naponta használom -_- konkrétan tegnap este kentem be magam, ma délutánra már tök büdös vagyok....)

Egyelőre nem 100%-osan győzött meg a hatékonysága. Kb egy hete használom, de őszintén szólva én egy minimális izzadtságszagot érzek magamon😅 2 naponta kenem ráadásul. Most vagy én vagyok a béna és nem kenem fel teljesen a hónaljamra, vagy ürül ki még a szervezetemből a méreganyag (bár egy ideje natúr dezodorokat használok, szóval nem tudom mi ürül 😅), vagy csak szimplán nálam nem működik. Meglátjuk egy pár hét elteltével, hogy működik és akkor újra fogom véleményezni.
Én vettem hozzá magic cap-et, de szerintem kényelmetlen azzal kenni, úgyhogy végülis nem használom 🤣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

22.06.04. update:

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

2022.05.25.
Május 2-a óta használom, azóta "jövök le" a nem természetes deozodorokról. Őszintén szólva azt hittem, jobban fogok izzadni (persze most fog igazán bejönni a nagy meleg), szerencsére eddig nem vészes, illetve annyira büdi sem vagyok, mint hittem. Persze még azért van egy kis szag, de szerintem nem zavaró, mondjuk remélem egy idő után ez is meg fog szűnni. Egyelőre kétnaponta kenem, most gondoltam rá, hogy a Balea krémdezodorját használni fogom mellé, csak az illat miatt, mert nekem még mindig nagyon furcsa az illatmentes dezodor. Kicsit még zavar felkenés (már úton van hozzá a Magic cap, kíváncsi leszek rá), meg nehezen jön le utána a kezemről, de hát ez ilyen. Később jövök még az updattel, pár hét múlva remélem minden hozzá fűzött reményem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

2022.05.25.

bungics

2022. március 29.

Az előttem szólónak annyit mondanék, hogy ugyanez foglalkoztat engem is, állandóan azt lesem, mikor színeződik el a bőröm. Vagy hirtelen fogok e Törpapává változni, mint az az internetes mèmmé vàlt bàcsi, aki egèszsègmegőrzèsből itta az ezüstkolloidot és szürkèskékké vàlt a bőre visszafordíthatatlanul. 🤣
Egyelőre hasznàlom, mert muszàj volt kiprobálnom és le vagyok nyűgözve. Egy héten egyszer hasznàlom, semmi, de semmi szagot nem érzek magamon nap végèn sem. Àllandóan szaglászom magam vagy a férjemet kérem meg, de ő is azt mondja semmi rossz szag. Nap végén a levetett felsőimen sem érzek semmit, max. a parfümöm vagy az öblítő illatàt a ruhán. Hihetetlen.
De visszatèrve arra, hogy elvileg az ezüstnek baktériumölő tulajdonsága van, attól tartok, hogy mindent, de mindent kiirt, gyanítom az egészséges bacikat is. Még gondolkodom e miatt, hogy újravegyem e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 29.

jubileum

2022. február 28.

2021. március 5.
Túl az első 24 órán és két edzésen, eddig semmi szag, egészen elképesztő. Persze még tesztelés alatt, de mivel nem is naponta kell kenni, így egyetlen felkenéssel ment le a 24 óra, edzésekkel zuhanyzással.

Sok naturdezodort próbáltam már ugye ezeknél két dolog nagyon fontos, az egyik hogy ne reggel kend fel miután este fürödtél, szóval a natur dezodor mindig tiszta bőrre megy. (ha már a bacik elszaporodtak akkor mindegy).
A másik, hogy ha tengap még a "hagyományos" aluminiumos, mindennel megcuccolt deokat kellett lesírnia magáról a bőrödnek, akkor ne csodáld ha másnap egy naturdeot leolvaszt. Előbb LE KELL JÖNNI A CUCCRÓL, szépen leszoktatni a bőröd az aluminiumról. Ami nyilván sose jön jól...persze 4-6 hét dezodor nélkül, vagy úgy, hogy nem működik a deod :D De ez az út sajnos, utána már működik. Miután 2 hónapja nem használtam dezodort sokszor a timsó is bőven jó volt.

Ezen feltételek mellett az első próba elváráson felüli, várom, hogy meddig tart a hatás:)

UPDATE 2021. május 25.
Eltelt 3 hónap, mindenféle időközzel kipróbáltam két használat között, enyhe szag olyan másfél hét nem használt után tér vissza. Közte semmilyen terméket nem használok hónaljra a tusfürdőn kívül. Jelenleg ha nem a szünet hosszával kísérletezem heti egy alkalom elég. Páromnak is működött, de ő sokkal gyakrabban használja. Annyi, hogy száraz nem lesz tőle a hónalj, csak teljesen szagtalan. Nyárra még nagyon kíváncsi vagyok, hogy 35 fokban mit tud. A foltra mintás felsőt és blúzt tudok ajánlani :D

UPDATE 2021. július 21.
Na hát itt van a nyár és a 35 fok.3-4 naponta használom, a 4. nap előfordul, hogy nagyon közelről érzek valami kis szagot, de egyébként minden szempontból csodaszer. Magam mögött hagytatom az amúgy nem túl egészséges sprayket, amik szétcsípik a bőrt borotva után, és egyébként is az esetek felében valami olyan reakciót hoz ki a bőrömből, hogy csak büdösebb lesz. Az átállás nyilván melós, és para kicsit reggel elindulni a megszokott deo nélkül de full megéri, mert ez tényleg működik, ha már kitisztult a dolog. Sűrű sudo krémhez hasonlító fehér testes krém, lassan fogy még mindig az első tubusnál tartok úgy hogy pár hétre párom is beszállt, mostanában fog elfogyni, lassan 5 hónap után. De már itt a family pack. Működik egyébként bármi hasonló problémára, van akinek lábra is segített...

UPDATE
Eltelt egy év :D Az első 4 tubusos készlet még bőven tart, dezodor pedig azóta egyáltalán nem járt rajtam, ez a termékkategória egyszerűen eltűnt az életemből...Nem gondoltam volna hogy amellett hogy a cucc teljes mértékben működik, és ennyivel olcsóbbra is jön ki az amúgy tök magas árával... Mostmár furcsán idegennek is hat egyébként illatos dolgokat fújni magamra, a sampon és az öblítő bőven elég illat rajtam, de ez már az én egyéni szokásom, azelőtt azért akartam erős illatokat, mert az elnyom minden mást...most egyszerűen nem kell ettől félni, hogy ha nincs illat jön majd más szag. Az egyetlen kihívás nem megfeletkezni a dologról, mert ugye heti max 2 alkalomra van szükségem, de mivel nem része a napi rutinnak előfordul hogy 2 hetet kihagyok, és csak akkor veszem észre hogy hm...most már frissíthetném a hatását, de az a durva, hogy az se egy erős szag. Ha belegondolok egy évvel ezelőtt még elképzelhetetlen lett volna hogy reggel kihagyjam a dezodort, mert ment volna az izgulás, hogy inkább ne emelgessem a karom, most meg napokra elfelejthetem, vagy 1 hétre is simán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 28.

2021. március 5.

UPDATE 2021. május 25.

UPDATE 2021. július 21.

UPDATE

Timicat

2021. augusztus 28.

Nekem bevált, megszünteti a kellemetlen szagokat viszont ugyan úgy tudok tőle izzadni, így nem durran be a rendszer. Nekem van hogy akár egy hétig kihúzza de ez függ étkezés, hormonok stb-től. Zuhanyzás után használom, én szoktam mellé mentes dezodort is használni de azt csak az illata miatt :) sztem megéri kipróbálni, nem olcsó de aki küzd a szagokkal, segíthet.

Én saját oldalukról rendeltem mert ingyenes szállitás volt, postai levélként érkezett, viszont az első eltűnt és majdnem egy hónapot vártam rá. De normálisan le lehetett velük kommunikálni, küldtek 2 hét után egy újat. Én legközelebb megpróbálom itthon beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

kutyataar

2021. augusztus 24.

Nekem telitalálat ez a termék, kb. a menstruációs kehelyhez hasonló epifánia volt. Eddig aluminium mentes dezodort igyekeztem használni, de melegebb időben pár óránként újra kellett kenni ezeket, így nagy változást hozott a Nuud, mivel ez tényleg teljesen semlegesíti a szagokat hosszú időre. Nagyon tetszik, hogy nem akarja az izzadást elnyomni, nem tömíti el a pórusokat, hanem ugyanúgy izzadok a használatával, mint eddig, csak "vizet", azaz teljesen szagtalant. Nem is értem, miért elvárás embereknél, hogy megszüntesse az izzadást, hiszen ez egy természetes dolog, nagyon rossz lenne a testünknek, ha ezt elnyomnánk. Ez a termék csak abban segít, hogy ez a folyamat ne járjon szagokkal.

Elképesztő, hogy edzés, zuhany, minden után nem kezdek el büdösödni, nálam kb. 2-3 napig tart egy kenés hatása, a 4. napon már enyhe szagot tapasztalok. Mint ahogy már előttem is írták, ezt rögtön zuhany után, tiszta száraz bőrre kell felkenni, úgy fogja tudni kifejteni a hatását. Elmentem vele tengerpartra is, napoztam benne, semmilyen kiütést nem okozott. egy 15 ml termékmintát kaptam, azt is már több hete használom, de amint kifogy rendelek belőle többet, vége az idegesítő, hagyományos dezodorozásnak!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Silver

Ezüst. Erős antibakteriális hatásáról ismert, baktérium-, gomba- és vírusölő hatású nemesfém, mely a kozmetikumokban fertőtlenítő, dezodoráló tulajdonságokkal bír valamint színezékként is használatos. Paula Begoun szerint az ezüst túlérzékenységet és ezüsttoxicitást okozhat a bőrön.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.