Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lushgirl, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   $20
Kiszerelés:   3,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ez az átlátszó, hidratáló rúzs aranyfóliával és egy kicsi nyíló virággal gazdagított, és a test hőmérséklete szerint változtatja színét.

3 változatban kapható

lushgirl

2018. május 25.

Imádom! Tényleg nem ugyanolyan színű lesz hidegben és melegben, de mindenhol szép. És sokáig kitart! Még este is észreveszem, hogy pirosabb a szám, mint természetesen, pedig csak délelőtt kentem fel. Az illata pedig gumicukorra emlékeztet :D
Egyedüli hibája, hogy ahogy látom elég sok részéhez nem lehet majd hozzáférni a rossz csomagoláskidolgozás miatt. Ami azért szomorú, így csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract