Caola

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: af, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Ovenall Plusz szájvíz hatóanyagai segítik megelőzni a fogszuvasodást, a gyulladást és a lyukak kialakulását, miközben kellemesen friss érzetet biztosít

Bermuda

2018. december 27.

A legolcsóbb alkoholos-fluoridos készítmény. Akinek nem ízlik, igyon bort helyette, de én minden háztartásban kötelezővé tenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

JudithBeauty

2016. május 18.

Nagyon rossz íze van, rendesen kirázott a hideg tőle. A hatása jó lenne, de legközelebb kellemesebb ízű szájvizet választok. Akciósan 499 Ft volt, az eléggé kedvező, de nem fogok venni többször.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

cserryy

2016. május 14.

Hatásra nagyon bevált, de ízre nekem már keserűen mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Hatásra nagyon bevált, de ízre nekem már keserűen mentolos.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Piros pigment. (Acid Red 1)