Egyéb

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. július 20.

Kategória:   Egyéb

A profi készlettel végrehajtott teljes kezelést havi két-három alkalommal javasolják. (A készlet kb. 200 teljes ápolásra elegendő). A félszáraz krém (zöld tégely) a hatóanyag körömbe jutását, a por (rózsaszín tégely) pedig a hatóanyag körömbe zárását, a köröm védelmét és fényesítését hivatott ellátni.
Javasolható a kezelések között heti két-három alkalommal a porral (rózsaszín) történő ápolás megismétlése.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

boni04

2021. október 22.

Az angol királyi családról szóló érdekességek között olvastam, hogy Katalin hercegné számára nem megengedett a körmök lakkozása, ezért a japán manikűrrel tartja ápoltan, erősen és fényesen körmeit. Ahogy utánanéztem ennek, egyre jobban megtetszett a gondolat, hogy a lakkozáshoz képest hihetetlenül természetes, ősi módszerrel is szert tehetünk szép és csillogó manikűrre.
A termék ára sokáig visszatartott attól, hogy kipróbáljam, gondolkoztam a kisebb, otthoni szetten, végül karácsonyi ajándékként került a birtokomba ez a profi készlet.

Kompakt kis csomagolás, minden megvan benne, ami szükséges ehhez a kezeléshez, minőségi, tartós minden eleme. Maga a folyamat egyre rövidebb, egyrészt mert idővel már nem szükséges a körmök felpolírozása akkora mértékben, mint az elején, másrészt hamar gyakorlatot szerez benne az ember, nekem egy év után már csak 10-15 perc. Az eredmény bámulatos, oda vagyok érte, ennyire szépek, erősek, fényesek még soha nem voltak a körmeim, és olyan "fancy" hercegnős, szuper érzés az egész :D . Eleinte max. egy hétig maradt fenn ez az állapot, de ahogy rendszeresen használja az ember, egyre tovább kitart a hatás.
Tetszik, hogy amikor kifogy egy tégely (ez években mérhető), vagy tönkremegy, vagy elhasználódik valamelyik része a szettnek, elemenként is beszerezhető lesz, így pótolhatjuk ezeket, nem kell újra megvenni az egészet, esetleg a kukába dobni még használható eszközöket.

Amióta megvan, nem vettem sem körömlakkokat, sem lemosókat, így azt gondolom hosszú távon ez egy olcsó és egyszerű megoldás.

Erre mondom azt az én mércémmel, hogy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Erre mondom azt az én mércémmel, hogy csodaszer!

Orsi0401

2021. július 3.

Nagyon örülök, hogy rászántam az árát végül. Imádom, nem zavar az a negyedóra, amit rá kell szánni időnként, gyönyörű fényesek, elegánsak, erősek a körmeim. A legjobb döntés volt váltani erre a körömápolási rítusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

Niky1017

2021. május 15.

Imádom😊
Pár éve magamnak ápolom a körmeimet.
Eddig körömerősítő lakkot használtam és úgy 3 hónapja használom ezt a parányi csodát, azóta nem is volt rajta lakk.
Az első hónapban egy-két körmöm betört picit, de nem aggódtam, mert nagyon gyorsan nőnek a körmeim, így tövig lereszeltem őket.
No de az utóbbi 2 hónapban szupercsodálatosanfényeséserőspluszápolt🥳
Amiért megvásároltam ezt a szettet az az időhiány, illetve sajnos sok a kontár “szakember” a szakmában.
Nagyon jól döntöttem, mert kb 25 perc alatt megvan a teljes kezelés, amit 2 hetente, vagy havonta szükséges megcsinálni, az utókezelés pedig 10 perc kb.
A fényesség nekem sokáig kitart, talán két hétig is, pedig háztartást vezetek, dolgozom,stb, báár lehet az a magyarázat rá, hogy nem sajnálom a port, se a viaszt 😬 de azért van, hogy használjam, nem? 🙄😄
Szóval bátran ajánlom, nem kell csodát várni, meg magasra tenni a mércét, mert úgy nehéz megugrani.
✌️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Imádom😊
Pár éve magamnak ápolom a körmeimet.
No de az utóbbi 2 hónapban szupercsodálatosanfényeséserőspluszápolt🥳
✌️

Fairy0124

2021. március 10.

Hát nem is tudom... 10.000 forintot biztosan nem adnék érte, az otthoni készletet vettem meg 5000-ért...ebben ugye csak a rózsaszín tégely van. Megcsináltam ahogyan kell (először porral), de így is a tükörfényes felület csak pár napig tart, utána újból polírozhatom a rózsaszínnel... Erősíti a körmöket, ez biztos, de az, hogy sokáig fényes, ez nem igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

6vilag

2020. november 29.

Soha meg nem unható aprócska csoda.
Velem még nem sok csodaszer jött szembe, de ez minden bizonnyal nagyon közel áll ehhez a kategóriához.
Esküszöm, a legjobb körömápoló termék, amivel valaha találkoztam. Lemezekben töredezett csutkáig a körmöm. Bőrgyógyásztól bőrgyógyászig jártam. Körömgomba vizsgálaton át minden félét csináltak, és nem találtak semmit. Kaptam krémeket mindenfélét, és persze semmi sem használt. Egyszer ez valahogy a kezembe került. Aztán elmentem a manikűröshöz, kértem kétszer ilyen kezelést, ennyi elég is volt, hogy elsajátítsam a tudományt.
Mondhatom csodát tett. Megszűnt a lemezes töredezés, kemény és erős a körmöm. Pedig nem kímélem a kezem. Soha többé nem szakadozik már be, nem törik le a körmöm. Nagyon - nagyon sokáig elég, és megéri minden fillérjét, amit adtam érte. Az pedig szuper bónusz, hogy az erős körmök mellett csodaszép ápolt, fényes a körmöm nagyon sokáig a használatát követően.
Ehhez a készlethez csomagolt polírozótól vannak klasszisokkal jobbak, így azt használom, amit külön vettem. A finishnél a szarvasbőrből készült polírozó a legjobb, csodás fényt eredményez, és maradéktalanul bedolgoz minden egyes szemcsét.
UPD:
Azt hiszem, tökélyre fejlesztettem a használatát. Már a lábkörmeimen is ezt használtam egész nyáron, melynek köszönhetően folyamatosan szépek és ápoltak. Ha egy kis extrát szettnék hozzá, akkor egyszerűen egy áttetsző, tükörfényű lakkal áthúzom, rá a tartósító fedő lakk, szuper. Ez így megmarad, nem dobja le. Az egyhetes nyaralás végén még mindig tökéletes az eredmény, amit befektettem az elkészítésébe.
UPD 2:
Egy ilyen kis dobozka túlzás nélkül, évekig (!) elég. A végére a kezdeti krémes állapota olyan porszerűvé, morzsálódóssá vált, bár így is használható. De azért, biztos, ami ziher megrendeltem az utódját.
Enyhén benedvesítettem az ujjam, azzal vittem fel, hogy minél jobban bele tudjam dolgozni a körmömbe. Teljesen jól működik így is! Szép fényesek és erősek a körmeim. Csak a kezdek kezdetén használtam 2 hetente, most már inkább csak havonta 1x. Ha ráfestek egy színtelen lakkréteget még tartósabb is lesz alatta manikűr, nem kopik olyan gyorsan.
Egyik legjobb beruházásom volt, soha nem fogok megválni tőle. Ez nem 5, hanem 100 csillag. Egy ideig kapható volt az ALI-n, de sajnos már nem találom...az is jó volt, bár az eredetisége valóban megkérdőjelezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 29.

Soha meg nem unható aprócska csoda.
UPD:
UPD 2:

Miliana

2020. szeptember 19.

Nem konkrétan ez a márka van meg, de nagyjából ugyanebben az árban egy másik típust rendeltem egy körmös oldalról. Én is hasonlóan előző válaszolókhoz úgy ismerkedtem meg a termékkel, hogy körömmodell voltam egy ismerősnél. Na most hozzátartozik a történethez, hogy először és utoljára vállaltam ilyet, a sírás kerülgetett, kegyetlenül elintézték a kezem, hónapokig tartott, mire rendbe jött (nem, nem a japán manikűr volt a gond persze, hanem hogy ezeket a hányadék épített műkörmöket is bevállaltam én balga). Na de hagyjuk magunk mögött a múltat, lényeg, hogy befészkelte magát a gondolat a fejembe, hogy nekem ez kéne. Most barátok között is, 10 ezer HUF, a körmösök meg elkérnek érte 3-4000 pénzt is (arról nem is beszélve, hogy ugye ott az alap manikűr is bele tartozik a kezelésbe, és én eddig mindig valamennyire elégedetlen voltam, nem szeretem, ha a bőrömet vagdossák, feltolják az agyamig, szétcsiszolják a körmöm a bufferrel, stb.. Tisztában vagyok vele, hogy nem minden körmös ilyen, de eddig én szerencsétlenül jártam, szóval elég volt a kísérletezésből :D). Három kezelés itthon, és már meg is vagyok árban.
Megrendeltem, megjött, szépen megcsináltam magamnak a bőröm, előkészítettem a körmöm, megnéztem pár youtube videót, és mint wannabe körmös, neki is estem :D És elégedett vagyok, tényleg belülről táplálhat a cucc, mert gyorsabban nőtt és erősödött a megviselt köröm(lemez). Nincs is kedvem festegetni, mert teljesen vállalható így csupaszon is az egészséges fényével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Bundesfrau

2020. augusztus 8.

Hosszú évekig nézegettem már a legnagyobb videómegosztó portálon ezt a kezelést és mindig olyan misztikusnak találtam, hogy japán manikűr. Ha szépségápolásról van szó, az emberek egy része akaratlanul is Európára - Franciaország, Olaszország - és az Egyesült Államokra asszociál. Létezik francia manikűr is, no de japán?
Nem ez az első eset, hogy az ázsiai ország valamiben ennyire le tud nyűgözni, ez az eljárás egyértelműen a legjobb japán vívmányok közé kívánkozik. Nem csodálom, hogy ez egykor a japán uralkodók titkos szépészeti fegyvere volt, minden ízében arisztokratikus, elegáns érzést kölcsönöz az embernek, a végeredmény pedig hihetetlen!

Körömmodellként az egyik legnagyobb fővárosi műkörmös iskolában volt szerencsém kipróbálni ezt a kezelést és azt kell, hogy mondjam, ez a valaha volt egyik legjobb dolog, ami eddig a kezeimmel történt. (Ezért is javaslom, hogy aki csak teheti, menjen el körömmodellnek, ezzel nem csak a tanulókat segíthetjük, de számunkra addig ismeretlen, kedvező eljárásokat is megismerhetünk.)
Olvastam már róla sokat, láttam is videókban, hogyan zajlik, de nem gondoltam volna, hogy ennyire látványos hatása lesz a körmeim állapotára nézve. Sokkal fényesebb, erősebb, strapabíróbb lett valamennyi körmöm, életemben nem láttam őket ennyire egészségesnek. (A sok körömrágás sajnos megtette a hatását az évek során...) Általában nem szeretem, ha nincs valamilyen szín a körmeimen, nem fedi őket géllakk vagy legalább sima lakk, de ennek a kezelésnek a hatására olyan elegáns lett a körmeim összképe, hogy egyfajta luxusérzet kerített hatalmába. A japán manikűr által okozott fénylő hatás és az ép, egészséges körömlemezek látványa egy pár napig kipótolta a lakknélküliség okozta hiányérzetet.
Egy szó, mint száz, mindenkinek csak ajánlani tudom, nőknek és férfiaknak egyaránt, abszolút igazolja a kezelés az általánosságban ismert jó hírét. De, hogy őszinte legyek, nem is találkoztam eddig olyannal, aki erre bármi rosszat tudott volna mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Sofi

2020. június 24.

Ez tényleg nem semmi:) Nem akartam hinni az itteni kommenteknek, de azért reménykedtem.. Mindig nagyon vékony, gyorsan törő körmeim voltak, semmiféle vitamin, kence nem segített rajtuk, így sose nőttek meg rendesen. Körömlakkok konkrétan két nap alatt lepattogtak, mindegyik, a drága minőségi lakkok is, mert ahogy hajlott a körmöm, pattant le a lakk is... A karantén elején megrendeltem ezt a szettet, mondván, hogy úgyse fogok se sima lakkozni se géllakkozni egy darabig, mert minek :D Most már kb. két hónapja használom a készletet, úgy másfél hetente és elképesztő a változás. Hatalmasra nőttek a körmeim, kemények, nem törnek le. A fényesség is kitart egy hétig kb. Szóval én nagyon ajánlom mindenkinek aki hasonló problémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

vrgdo1991

2020. május 5.

Már évek óta használom, és imádom. Rendszeres használata mellett az én papírvékony, lemezesen leváló körmeim (genetika sajnos) betonerősségű, gyönyörű körmökké változtak. Ad egy szolid csillogást, nagyon ápolt a kezem megjelenése. Egy készlet nagyon sokáig elég, biztosan hű társam marad továbbra is. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Yeticica

2019. december 17.

A 20-as eveim kozepen mukormot hordtam kisebb-nagyobb megszakitasokkal eveken at. Neha rauntam de ugye alatta az elvekonyodott kormom nem festett tul jol, tovig letort, igy mindig ujra rakattam a mut. Az igazat megvallva imadtam, hogy nem kellett kimelni (raadasul en mindig terleszetes hatasu, francia manikuroset kertem, nagyon szolid noci vagyok).
Aztan betelt a pohar egy szep napon, es egy kormos ismerosom ajanlotta a “japimani”-t. Megvettem, elkezdtem hasznlani es hat ha valami, hat ez egy csodaszer! Egy hasznalat utan szep fenyesek es egeszsegesebb kinezetuek lettek a tonkrevagott kormeim, aztan par alkalom/het utan elkezdtek erosodni is. Hamarabb sikerult oket visszatornaznom az eredeti allapotukba, mint elotte barmikor nelkule.
Egy teljes szettet elhasznaltam az evek soran, es most ismet aktualis lenne. (Koszonhetoen az itthoni zselelakkal torteno amator bohockodasomnak). Azt hiszem beszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)