Egyéb

Ár:   11 690 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dodoka9331, az összetevőket feltöltötte: arola, Módosítva: 2024. január 18.

Ár:   11 690 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Visszaadja a körmök természet-adta szépségét és fényét, elősegíti az egészséges körömnövekedést. Hatására természetes körmeink briliáns komfortérzetet nyújtanak mindennapi életünkhöz. A kezeléstől erősödik a köröm, élénkül a köröm színe (kezelésenként egyre jobban), a fény pedig rendkívül tartós (nem kopik, mert az anyag a körömlemezbe beépül). Pedikűrnél is rendkívüli hatás érhető el vele.

• P.Shine japán manikűr krém
  • P.Shine japán manikűr por
  • 3 db körömreszelő
  • 2 db szarvasbőr polírozó
  • polírozó kendő
  • adagoló kanál

Ár: 5000 Ft , Eladó: O
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest II., Mechwart liget, fizetés: Személyes átvétel a II. ker., Mechwart liget környékén vagy packeta/foxpost (+költség).

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mirko

2024. május 15.

Több,mint egy éve vettem, az ár nem ennyi volt, nagyon nem. Mindegy, kellett, a körmeim spontán törtek, biotin és semmi sem segített. Mivel a körmöm gyorsan növő , olyan három hetente becsülettel csináltam.Ezzel a tempóval nekem max 2,5-3 hónap, míg teljesen lenő. A körmeim miután hónapok óta csak ezt a kezelést kapták, semmi lakkozás, amint kicsit is hosszabbra engedtem őket -1mm- ismét lelkesen törtek. A használatot követő pár napban valóban szépek voltak a körmeim, de semmi extra, ezt egy sima polírozás is tudja. Szóval, nekem nem használt semmit bár ha már kifizettem, gondoltam, el is használom, szóval nyomtam még jó sokáig, egy év összességében biztos volt, aztán elegem lett a koszolásból és a macerából. Most az Aromax olaját használom, tized annyiért ez csodát tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 15.

csakmoni

Korcsoport: >54
2023. január 5.

Legalább tíz éve már, hogy megvettem egy ilyen készletet. Szokásom szerint egy ideig lelkesen használtam, aztán már nem, de sajnáltam kidobni. Nem használok körömlakkot, és nem volt soha műkörmöm sem, csak polírozom a körmeimet. Selejtezésnél kezembe került a dobozt, a viasz szinte teljesen szétporladt. Kipróbáltam, és fantasztikus! Sokkal könnyebben lehet így használni, és gyönyörű lett, sokkal szebb, mint amikor csak polírozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 5.

sztinke

2022. július 27.

Sokáig lakkoztam a körmöm, aztán áttértem a géllakkozásra. Ezektől azért kicsit megkopnak és gyengülnek a körmök, habár szerencsére nincs nagy bajom velük, bírják a strapát. A lényeg, hogy akár festve van a körmöm, akár nem, azt mindenképp szeretem, ha ápolt. Ezt a szettet karácsonyra kaptam ajándékba, nagyon vágytam rá. :) Évekkel ezelőtt körmös ismerős tesztelte rajtam már, úgyhogy tudtam mire számíthatok, csak azt nem, hogy magamnak vajon hogy tudom megcsinálni igazán szépre (körmös képzettségem nincs, csak amiket barátnőm tanított nekem). Szerencsére egyszerűen használható, és az eredmény tényleg nagyon szép, már első alkalommal is. Amikor épp nincs időm/kedvem körmöt lakkozni, vagy mikor már igénylik a pihentetést a körmeim, akkor használom ezt a kis csodát. :)
Azt az egyet sajnálom, hogy a fényesség nem marad meg túl tartósan, csak pár napig, de így is bőven megéri, hogy szép, ápolt és egészséges körmeim legyenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 27.

6vilag

Korcsoport: >54
2022. június 19.

Soha meg nem unható aprócska csoda. Azt megfigyelmtem, hogy ahányszor körömlakkozok rövidebb/hosszabb ideig, mindíg ramaty állapotba kerűlnek a körmeim. Biztosan állítom, hogy semmi más nem képes helyre tenni őket csak ez.
Velem még nem sok csodaszer jött szembe, de ez minden bizonnyal nagyon közel áll ehhez a kategóriához.
Esküszöm, a legjobb körömápoló termék, amivel valaha találkoztam. Volt, hogy sokáig lemezekben töredezett csutkáig a körmöm. Bőrgyógyásztól bőrgyógyászig jártam. Körömgomba vizsgálaton át minden félét csináltak, és nem találtak semmit. Kaptam krémeket mindenfélét, és persze semmi sem használt. Egyszer ez valahogy a kezembe került. Aztán elmentem a manikűröshöz, kértem kétszer ilyen kezelést, ennyi elég is volt, hogy elsajátítsam a tudományt.
Mondhatom csodát tett. Megszűnt a lemezes töredezés, kemény és erős a körmöm. Pedig nem kímélem a kezem. Soha többé nem szakadozik már be, nem törik le a körmöm. Nagyon - nagyon sokáig elég, és megéri minden fillérjét, amit adtam érte. Az pedig szuper bónusz, hogy az erős körmök mellett csodaszép ápolt és fényes a körmöm nagyon sokáig a használatát követően.
Ehhez a készlethez csomagolt polírozótól vannak klasszisokkal jobbak, így azt használom, amit külön vettem. A finishnél a szarvasbőrből készült polírozó a legjobb, csodás fényt eredményez, és maradéktalanul bedolgoz minden egyes szemcsét a körömbe.
UPD:
Azt hiszem, tökélyre fejlesztettem a használatát. Már a lábkörmeimen is ezt használtam egész nyáron, melynek köszönhetően folyamatosan szépek és ápoltak. Ha egy kis extrát szettnék hozzá, akkor egyszerűen egy áttetsző, tükörfényű lakkal áthúzom, rá a tartósító fedő lakk, szuper. Ez így megmarad, nem dobja le. Az egyhetes nyaralás végén még mindig tökéletes az eredmény, amit befektettem az elkészítésébe.
UPD 2:
Egy ilyen kis dobozka túlzás nélkül, évekig (!) elég. A végére a kezdeti krémes állapota olyan porszerűvé, morzsálódóssá vált, de így is használható.
Enyhén benedvesítettem az ujjam, azzal vittem fel, hogy minél jobban bele tudjam dolgozni a körmömbe. Teljesen jól működik így is! Szép fényesek és erősek a körmeim. Csak a kezdek kezdetén használtam 2 hetente, most már inkább csak havonta 1x.
Egyik legjobb beruházásom volt, soha nem fogok megválni tőle. Ez nem 5, hanem 100 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. június 19.

UPD:
UPD 2:

jhszktln

2022. március 1.

Egy barbár körmöshöz jártam egy évig, mely eredménye 3db neon Shrek zöld köröm: felázva, elvékonyodva, érzékenyen, gombásan, plusz még ronda is volt. A lenövesztés kb felénél járok, igaz a körmeim nem a legszebbek, de már nem fáj a kezemmel a legalapvetőbb dolgokat megcsinálni (pl. táskába nyúlás, ágyazás, mosogatás) és nem is fog el a rókázás, ha a körmeimre nézek. Lényege: kritikus helyzetben is sokat segít a japán manikűr. Erősít, szép a fénye és kompenzál, ha nagyon oda az ember keze. Már picit drágábban árulják, mint ami meg van adva (postával kb 12.000forint). A mellékelt leírás jól bemutatja mit kell vele csinálni, milyen sorrendben, milyen gyakorisággal. Nem szükséges videókat nézegetni, gyorsan szebb lesz az ember keze. Ha egyszer elfogy, veszem a következő csomagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Ejszakaikoboldmaki

2022. február 10.

Sokáig gondolkodtam rajta, végül nemrég megleptem magam vele.
Nagyon jó döntés volt.
Szép, igényes körmöket lehet polírozni a készlettel, ami valóban elég tartós.
Az alap ápoltsághoz hozzátartozik a szép (tiszta) köröm, ami nem feltétlenül a színes körmöket jelenti, ezzel 20 perc alatt kész a csodás manikűr. Egyszerű de nagyszerű.
A kis tégelyek kb örök életre elég anyagot tartalmaznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 10.

Sokáig gondolkodtam rajta, végül nemrég megleptem magam vele.
Nagyon jó döntés volt.
Szép, igényes körmöket lehet polírozni a készlettel, ami valóban elég tartós.
A kis tégelyek kb örök életre elég anyagot tartalmaznak.

boni04

2021. október 22.

Az angol királyi családról szóló érdekességek között olvastam, hogy Katalin hercegné számára nem megengedett a körmök lakkozása, ezért a japán manikűrrel tartja ápoltan, erősen és fényesen körmeit. Ahogy utánanéztem ennek, egyre jobban megtetszett a gondolat, hogy a lakkozáshoz képest hihetetlenül természetes, ősi módszerrel is szert tehetünk szép és csillogó manikűrre.
A termék ára sokáig visszatartott attól, hogy kipróbáljam, gondolkoztam a kisebb, otthoni szetten, végül karácsonyi ajándékként került a birtokomba ez a profi készlet.

Kompakt kis csomagolás, minden megvan benne, ami szükséges ehhez a kezeléshez, minőségi, tartós minden eleme. Maga a folyamat egyre rövidebb, egyrészt mert idővel már nem szükséges a körmök felpolírozása akkora mértékben, mint az elején, másrészt hamar gyakorlatot szerez benne az ember, nekem egy év után már csak 10-15 perc. Az eredmény bámulatos, oda vagyok érte, ennyire szépek, erősek, fényesek még soha nem voltak a körmeim, és olyan "fancy" hercegnős, szuper érzés az egész :D . Eleinte max. egy hétig maradt fenn ez az állapot, de ahogy rendszeresen használja az ember, egyre tovább kitart a hatás.
Tetszik, hogy amikor kifogy egy tégely (ez években mérhető), vagy tönkremegy, vagy elhasználódik valamelyik része a szettnek, elemenként is beszerezhető lesz, így pótolhatjuk ezeket, nem kell újra megvenni az egészet, esetleg a kukába dobni még használható eszközöket.

Amióta megvan, nem vettem sem körömlakkokat, sem lemosókat, így azt gondolom hosszú távon ez egy olcsó és egyszerű megoldás.

Erre mondom azt az én mércémmel, hogy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

Erre mondom azt az én mércémmel, hogy csodaszer!

Orsi0401

2021. július 3.

Nagyon örülök, hogy rászántam az árát végül. Imádom, nem zavar az a negyedóra, amit rá kell szánni időnként, gyönyörű fényesek, elegánsak, erősek a körmeim. A legjobb döntés volt váltani erre a körömápolási rítusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

Niky1017

2021. május 15.

Imádom😊
Pár éve magamnak ápolom a körmeimet.
Eddig körömerősítő lakkot használtam és úgy 3 hónapja használom ezt a parányi csodát, azóta nem is volt rajta lakk.
Az első hónapban egy-két körmöm betört picit, de nem aggódtam, mert nagyon gyorsan nőnek a körmeim, így tövig lereszeltem őket.
No de az utóbbi 2 hónapban szupercsodálatosanfényeséserőspluszápolt🥳
Amiért megvásároltam ezt a szettet az az időhiány, illetve sajnos sok a kontár “szakember” a szakmában.
Nagyon jól döntöttem, mert kb 25 perc alatt megvan a teljes kezelés, amit 2 hetente, vagy havonta szükséges megcsinálni, az utókezelés pedig 10 perc kb.
A fényesség nekem sokáig kitart, talán két hétig is, pedig háztartást vezetek, dolgozom,stb, báár lehet az a magyarázat rá, hogy nem sajnálom a port, se a viaszt 😬 de azért van, hogy használjam, nem? 🙄😄
Szóval bátran ajánlom, nem kell csodát várni, meg magasra tenni a mércét, mert úgy nehéz megugrani.
✌️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Imádom😊
Pár éve magamnak ápolom a körmeimet.
No de az utóbbi 2 hónapban szupercsodálatosanfényeséserőspluszápolt🥳
✌️

Fairy0124

2021. március 10.

Hát nem is tudom... 10.000 forintot biztosan nem adnék érte, az otthoni készletet vettem meg 5000-ért...ebben ugye csak a rózsaszín tégely van. Megcsináltam ahogyan kell (először porral), de így is a tükörfényes felület csak pár napig tart, utána újból polírozhatom a rózsaszínnel... Erősíti a körmöket, ez biztos, de az, hogy sokáig fényes, ez nem igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.