Egyéb

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mfrancesca, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A palaolaj tengeri növényekből-plantonokból- képződött hatóanyag. Csökkenti a bőrpírt, összehúzza a tág pórusokat, nyugtatja a bőrt. Kíméletesen hidratálja. Enyhe fertőtlenítő hatása is van, a viszketést is mérsékli.

oaxaca

2019. május 7.

Elég sok idő volt mire működni kezdett, de elmúlasztotta a seborrheás hámlást az arcomról egy hét alatt. Azóta találtam ennél egyel jobb szert (Subrina hajszeszt kenek az arcomra is) de ez sem rossz. A termék maga 5 csillag, de borsos árához képest lassú hatása miatt 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Boji

2019. január 28.

Én egy hete használom, de nem veszek észre a bőrömön extrém változást/javulást. A bőrgyógyász azt mondta, hogy valószínűleg seborrhoeás dermatitis, vagy hidegérzékenység, vagy más... az, amire a tünetek alapján gyanakszik. Elég sok készítményt próbáltam rá. Pl. aloe vera First (ami eddig mindig mindenre bevált, most nagyon irritálja a bőröm), ez a gél legalább nem. Hidratáló hatása így önmagában egyébként nincs, vagyis én nem érzem, porzik az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Akara

2018. szeptember 2.

Nagyon bánt, hogy nem találtam meg ezt a csodát már évekkel ezelőtt, talán nem így nézne ki a bőröm most (tele van hegekkel elég súlyos akné miatt). Mára szerencsére minimális a pattanás para, de volt,h ogy jobban kijött, akkor szántam rá magam, hogy beruházok egy ilyenre. Egyszerűen tökéletes. Szépen csökkenti a gyulladásokat, 2-3 nap alatt teljesen megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Makk Zsuzsó

2018. március 15.

Amikor besokall a bőröm a "szupertudományos" rutintól, szünetet kell tartani és akkor nagyon jó szolgálatot tesz ez a zselé. Csökkenti az irritációt, megnyugtatja a bőrt, hamarabb gyógyulnak a pattanások. Könnyen, nyom nélkül beszívódik, csak nagyon enyhe kátrányszaga van, ami hamar elillan. Rétegezős rutinba is beilleszthető, hasonló kicsit a Benton csiga-méh esszenciájához. Kell mellé hidratáló, mert önmagában nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

SidneyFox

2017. október 17.

Zsíros, pattanásos bőrömnek szinte áldás volt ez a készítmény. Mindig olyan haragospiros pattanásaim voltak/vannak, de ha ezt a gélt használom, egy éjszaka alatt megnyugtatja a bőrömet. Amikor az első üveggel elhasználtam, eltelt pár nap, míg megérkezett a következő. Na azt meg is éreztem. Jobban zsírosodott az arcom, hiába tisztítottam, nem éreztem tisztának a bőrömet.
Bőven elég belőle másfél pumpálás, mert kiadós.
Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Bőven elég belőle másfél pumpálás, mert kiadós.
Jár az 5 csillag!

Kmerci

2017. május 23.

Nem pont rosacears használtam, hanem a szemöldöktetoválás után a szemöldökömön kijött seborrheara használtam bőrgyógyász tanácsára, Pala sampon után kentem be vele reggelente. Az orromnál kijött pár hajszálér most, azokat is kezelni fogom ezzel meglátjuk milyen lesz a hatása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Mfrancesca

2015. november 10.

Amit ígért azt be is tartotta. :) Pedig csak 1 hétig használtam, mivel kiderült, hogy mitől lett a rosaceam. Ha valakit érdekel, mivel nagyom kevés fogyott belőle, el is adnám. Bőrgyógyászom szerezte be nekem, így nem tudom másképpen hogyan vásárolható meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.