Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flp.csenge, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Külsőleges szuszpenzió kiütésekre. Heveny, nem nedvedző bőrgyulladás kezelésére, csalánkiütés, idős kori bőrviszketés esetén hűsítésre, a viszketés csillapítására.

brokenhope

2019. november 16.

Remek készítmény! Nekem bőrgyógyász írtafel a pattanásokra a kikevert változatát és a patikában ajánlották ezt. 1-2 kezelés után már remekül látni,hogy viszi le a pattanásokat. Csak ajánlani tudom,ráadásul az ára is teljesen megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

natasa

2019. június 26.

Nagy, piros, viszkető csípésekre vettem egy gyógyszertárban. Kértem rájuk valamilyen rázókeveréket, ezt adták.Hűsít, nyugtat, csillapítja a viszketést és a gyulladást. Nagyon ragaszkodik a bőrhöz, ami jó, mert éjszaka sem köt ki az ágyneműn, marad a bőrömön, így legalább hat is.
Én pattanásra is kipróbáltam, jól nyugtat, gyorsítja a gyógyulást. Olcsó és könnyen beszerezhető, és még az összetevői is igen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Mars93

2018. június 4.

Szép lassan emelkedik az ára, anno ez volt a legolcsóbb termék, most már ez is 600-700 Ft, de még így is veri az összes társát!
Egészen kisgyermekkorom óta használom a "rázókeveréket". Bármilyen jellegű, kisebb bőrgyulladásom van, rögtön ez van a kezemben. Legyen szó pattanásról, szúnyogcsípésről, mindent képes két-három nap alatt eltűntetni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

lauraa8888

2017. október 31.

Soha nem kommentelek sehova, de ide most muszáj! Nem mondanám pattanásosnak a bőrömet, viszont a homlokomon mostanában ilyen pici,-miteszerhez hasonló pattik jöttek ki. Tudni kell rólam, hogy kegyetlenül neki tzdok esni a bőrömnek, és ezekben az esetekben már mindnt kipróbáltam rá. Aloe vera, alkohol, tetran, fokhagyma, mez, so, citrom, neogranormon, tonik(mi letezikmeg?😅) Mult heten viszont megcsipett egy bolha az arcomon(is tobbekkozott) es akkor mondta keresztanyum, hogy kenjek a csipesre. Es rengeteget segitett azon is, de en legfokepp pattanasra ajanlom, hiaba nem pont arra van😃 (es filleres aron van, kozgyon meg talan ingyen is!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

senskin

2017. május 10.

Vagy ő, vagy a levendulaolaj.
Amúgy allergiás bőrkiütésnél ez egy csodaszer.
Nem elhanyagolható az ezer éves " cinkrázó" és hatékony segítség, akkor is ha forró nyári éjjel összecsíp valami irtózatos csípős bogár a hátadon kilencszer.
Ez a rázókeverék egy élmény tud lenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Vagy ő, vagy a levendulaolaj.
Amúgy allergiás bőrkiütésnél ez egy csodaszer.
Ez a rázókeverék egy élmény tud lenni. :)

dorqaap

2016. július 1.

A cinkrázó gyerekkorom óta a legjobb szúnyogcsípésekre. örök nyári darab a hűtőben. Kellemesen hűsít, és leszárítja a csípéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

masnis

2016. június 20.

Nagyon szeretem! Pattanásokra pettyezve, akár pakolásként, vagy kiütésekre/borotválkozás okozta irritációra is használ. Multifunkciós kis olcsó csodaszer, amiből mindig tartok otthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Sz1lv1

2015. szeptember 4.

Legjobb pakolás. Este felken, reggel lemos = volt, nincs pattanás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Legjobb pakolás. Este felken, reggel lemos = volt, nincs pattanás!

helgus96

2015. július 7.

Mi "cinkrázónak" nevezzük : D Szeretjük nagyon, annyira jó, hűsítő hatása van. Kiütésekre, csípésekre, vagy csak simán viszketésre nagyon nagyon jó. Illatát is szeretem. Kötelező, hogy legyen itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Kacsa

2015. július 7.

Ez az a kis csodaszer, aminek nálam bérelt helye van a hűtőben! Régen mikor bárányhimlős lettem, ezzel kezeltük a kiütéseimet, amik el is tűntek. Utána nem igazán használtam, viszont jó pár évre rá elkezdtem keresni valamit a szúnyogcsípéseimre, és újra rátaláltam. Azóta csak ezt használom a szúnyogcsípéseimre! Hűsít, enyhíti a viszketést, és leszárítja a csípéseket, és imádom az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Felületaktív anyag és tartósítószer.