Egyéb

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chacho, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

A termék ioncserélődése során magába képes szívni a méreganyagokat, lerakódásokat (szeborheát) és feltölti a fejbőrt értékes ásványokkal, természetes vitaminokkal. A kezelés megismétlésével megszünteti a fejbőr zsírosodását, kitolódik a hajmosás, megszünteti a hajhullást és serkenti az új hajszálak növekedését. Csillapítja a fejbőr érzékenységét, jótékonyan hat az ekcémára, pikkelysömörre.

bungics

2018. október 5.

Tönkretettem a fejbőrömet egy rossz hajápoló rutinnal, bekorpásodott, viszketett. Kétségbe voltam esve, mert alapvetően egészséges, dús volt mindig a hajam.
Ez a krém pár hét alatt rendbetette a fejbőröm, valami csoda.
Kúraszerűen minden hajmosáskor használtam úgy egy hónapig, azóta havonta egyszer. Már az első két alkalom után éreztem, hogy újjászületik a fejbőröm.
Teljesen megtisztultak a hajtöveim, a hajam megemelkedett, egy csomó új hajszál serkent, isteni érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

Ez a krém pár hét alatt rendbetette a fejbőröm, valami csoda.

Wiw

2016. április 30.

Valóban kitolja a hajmosást és megnyugtatja a fejbőrt..én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Valóban kitolja a hajmosást és megnyugtatja a fejbőrt..én nagyon szeretem

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.