Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Kategória:   Lábápolók

Lábdezodor kamilla kivonattal, 24 órás védelemmel

A láb fokozott izzadása esetén, a kellemetlen nedvesség és lábszag megelőzésére és kezelésére szolgáló spray.

garagebi

2020. január 8.

Évek óta használom. Az izzadást nem gátolja meg, de a szagokat igen. Az olcsó kínai topánkában sem büdi a lábam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Akciósan vettem, az illata borzalom,hatása olyan közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Akciósan vettem, az illata borzalom,hatása olyan közepes.

Kicsicsajbi

2019. július 26.

1 hónapja használja a párom, mivel a munkaköre miatt rengeteget van alkalmi cipőben, és bizony a lábszaga hányingerkeltő volt !EZ! idáig, ugyanis mióta a munkába menet előtt befújja vele a talpát SEMMI... volt szag nincs szag, csak a kamilla illat maradt🤩
Mindenkinek ajánlom, nálunk örök termék marad és az ára is baromi kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Mindenkinek ajánlom, nálunk örök termék marad és az ára is baromi kedvező.

Blackxentric

2018. május 26.

Sajnos ez sem oldotta meg a problémám. Rövid ideig gátolja az izzadást, de amúgy nem ér semmit. Nekem legalábbis.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Barbara95

2017. augusztus 30.

Nem a legmegfeleleőbb hosszútávra... Nekem napi 3-4X kell befújni, így viszont igen gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Poptie

2017. május 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Pár percig fújás után erős illata van, de utána ugyanúgy visszatér a kellemetlen illat, mintha mi sem történt volna. Teljesen hatástalan, ennyi erővel bármit fújhattam volna, más is elnyomja egy ideig az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.