Egyéb

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Organikus gazdálkodásból származó természetes alapanyagokat tartalmazó kímélő arcradír.

Kencefice84

2018. február 21.

Az első ilyen olajos arcradírom. Azt írják bő melegvízzel kell lemosni fürdés közben. Meg hogy lemosáskor kicsit felhabzik. Namost felvitelkor mintha mézet kentem volna fel kristálycukorral. Lemosáskor mintha enyvet kellett volna lemosnom, olajos, ragacsos volt. Nagy nehezen natúrszappannal sikerült lemosni. De utána tényleg szép lett a bőröm. Másoknak milyen tapasztalata van lemosással? Vagy mit rontottam el?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

FB0111

2017. szeptember 24.

For Her Szandránál hallottam róla aki rajongott a Phi arcradír iránt és én meg is ertem, hogy miért. Csak jót tudok róla mondani. Egyszerűen elképesztő mennyire felfrissíti, mennyire szépen leradírozza az arcbőröm. Néha konkrétan csodát tesz (ami rá is fér egy eléggé miteszeres, néha pattanásos tini arcbőrre). Imádom, azthiszem nálam ő az Igazi Arcradír. Eddig nagyon meg vagyok elégedve és tervezem kipróbálni a márka többi terméket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

szilvike94

2017. május 14.

A krémmániás boxban találkoztam az első termékükkel, és a boxban levő kuponnal vásároltam meg ezt és a kurkumás arcpakolásukat. Sajnos az utóbbi időben nagyon kiábrándultam a fizikai hámlasztókból, mert mindig ott volt utánuk az a a kellemetlen húzódó, szárító érzés, na az ennél a terméknél egyáltalán nincs így. A radírozás után kellemes, puha és hidratált lesz a bőröm. Van, hogy heti egyszer de ha úgy érzem hetente kétszer is szoktam használni. A kombinált bőrtípusommal is nagyon jó barátok, nem okozott pattanás, mitteszert, bőrirritációt semmit, csak ahogy lentebb írta Mati csak a babapopsi bőrt hagyta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Orsolya13

2017. január 3.

Szeretem az arcradírokat és mostanában megkedveltem a Phi Kozmetikum termékeit, ezért ki szerettem volna próbálni. Az illata nem zavaró, könnyen eloszlatható és tényleg puha bőrt varázsol. A pórusaim talán kisebbek, de még nem tudtam olyan sokszor kipróbálni, szóval erről még nem tudok teljes véleményt alkotni, de nem lett több mitesszerem tőle. Nekem nem okozott semmilyen kiütést vagy irritációt, pedig hajlamos a bőröm mindenre reagálni. A arcbőröm összképe sokkal szebb és egységesebb amikor használom, látszik a hatása. Sajnos eddig egy idő után mindig mindent megszokott az arcbőröm és hatástalanná vált, remélem nem így lesz, mert jelenleg ez a márka az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Mati

2016. augusztus 10.

Ez egy szárazolajos arcradír, nagyon finom és alapos munkát végzett. Édeskés-fanyar, gyógynövényes, kedves illata van, egész megszerettem...először furi volt. Én radírozàs előtt rajtahagytam az arcomon 10 percet, mert nagyon szépek az összetevői. Ezalatt az eltömődött pórusokból az amúgy nem túl guszta barna trutyis massza jól kioldotta a faggyút. Utána radírozás, majd vízzel higítva picit kifehérdeik és felhabosodik, könnyen le lehet mosni. És tádámm: babapopsi bőr <3 Az én bőröm imádta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: kókuszvirág cukor. A kókuszcukor (vagy más néven pálmacukor) a kókuszpálma virágának nektárjából előállított hagyományos cukor. Jellemzően bőrradírozó termékekben találkozhatunk vele.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.