Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Csökkenti a pattanások méretét.

aranka.ratku

2014. augusztus 5.

Esténként szoktam használni és ha súlyosabb a helyzet akkor egy kis fogkrém alá is kenem.Valamennyi változás tapasztalható,de több napon át használni kell hogy hasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

marta.kisasszony

2013. szeptember 1.

Jobb, mint a semmi, de a fogkrém még mindig jobban szárít....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Jobb, mint a semmi, de a fogkrém még mindig jobban szárít....

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

300ft-ért vehettem, ennyiért, ha nem is használ, nem sajnálom. Naponta 1x ajánlom a használatát, mert volt, hogy többször használtam, de nagyon kiszárította az arcom. Sokat nem segít, de a kipattogzott bőrön jót tesz. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

kvitta.girl

2013. július 10.

Rossmannba volt akciós 250 ft-ért gondoltam ha szar is nem hatalmas pénzkidobás,próba cseresznye.
3 db pattim volt most az arcomon idegességtől egyikre se használt semmit,nem csípett, nem irritált de nem is használt.
Viszont ahol még ki szoktam pattogni szőrtüszőgyulladásban pici kis hólyagok az a térdem alatti rész szőrtelenítés miatt.
Na arra viszont tökéletes,minden este bekentem és így nyáron a 2 napi borotválás után se pattogtam ki. Megtartom,és ha erre továbbra is hatásos akkor újra is fogom venni.
Akinek nem vált be arcra,próbálja ki szőrtüszőre ha van ilyen gondja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Akinek nem vált be arcra,próbálja ki szőrtüszőre ha van ilyen gondja :)

Cu2tka-baba

2012. július 24.

Tegnap nőtt egy pattanásom így alkalmam volt letesztelni. Háát nem tudom, nem problémás a bőröm így ez az egy tapasztalatom van, de ez az egy nem túl biztató. A kinyomott pattanás helyét kentem be vele és fertőtlenítette ez tény, de nem eléggé, mert újra egy pattanás lett a helyén reggelre majd mikor reggel megint lekezeltem dutánra ismét. Szóval nem vagyok elájulva tőle... Mondjuk pár száz forintért nem is vártam többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.