Egyéb

Ár:   36 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ritalinka, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   36 600 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: balzsamos

Fejjegyek: mirha, tömjén, mogyoró,

Szívjegyek: írisz, pacsuli, szantálfa,

Alapjegyek: bőr, pézsma, labdanum

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

nevaneva

2021. augusztus 2.

Frissítés: Érdekes tapasztalat, hogy ebben a nyári hőségben jóval tartósabb, órákig érzem, hogy rajtam van.
Most úgy használgatom, hogy együtt teszem fel a Rituals Éclat illatával, ami nekem nagyon hasonlít a Passumhoz, de sokkal virágosabb, nőiesebb, csillogóbb, ugyanakkor az a fás-füstös-bőrös alap benne is ott van, így jól kiegészítik egymást.

2021. 02.26.: Myrtle leírása alapján mágnesként vonzott, így amikor rábukkantam egy jó áron kínált üvegre, meg is vettem.
Sajnos rajtam nem muzsikál szépen. Jóformán sehogysem: szinte azonnal nagyon bőrközeli lesz, és pár óra múlva nyoma sincs.
Az üvegben illatolva kellemes, fás, meleg, balzsamos, mint egy szépen faragott fadoboz belseje. A fejjegyeket így egyben fel tudom benne fedezni kifújás után, aztán egy leheletnyi bőrös illatsejtelem - és rajtam szinte elnyelődik.
Nagy kedvencem amúgy a She Wood, bár évekkel ezelőtt használtam, de nem érzem hasonlónak - max a csomagolás látványvilágában köszön vissza a fa-elem. Az mindenesetre teljesen okés volt rajtam tartósság, hatósugár tekintetében is.
Talán ez most nem a legjobb reklám, mert fújóst hirdetek belőle, de zsákbamacskát nem árulnék. Kísérletezőkedvűeknek szeretettel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Myrtle

2020. július 6.

Cserebere útján jutott hozzám ez a szépség, és azt kell mondanom, hogy az utóbbi idők egyik legkülönlegesebb bőrös illatába sikerült belebotlanom. Kifújás után kissé emlékeztet az általam nagyon szeretett Dsquared She wood illatára, de már itt érződik a minőségbeli különbség, a mirha, a szantál és a pacsuli sokkal kifinomultabban van jelen, csodálatos erdőhangulatot teremtenek. Később a bőrös jegyek és az írisz kerül előtérbe nagyon ízlésesen, mint egy finom parfümmel átitatott bőrkesztyű. Hasonló a lecsengése, mint a Boucoliques de Provence-nek, csak levendula nélkül, több fűszerrel. A tartóssága remek, fürdés után is árad a bőrömről, szinte lemoshatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.