Psoratinex

Ár:   9900 Ft és 24 990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 g és 250 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: horzso, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. április 16.

Ár:   9900 Ft és 24 990 Ft
Kiszerelés:   50 g és 250 g
Lelőhely:   online, patikák
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A készítmény rendelkezik bőrpuhító, enyhe fertőtlenítő, összehúzó, keratolytikus hatással. A termék alkalmazásának következtében a psoriasis enyhe és középsúlyos, krónikus (stabil) formájában a tünetek (erythema, beszűrődés, parakeratosis) csökkennek, a psoriasisos bőr (száraz, hámló, pikkelyes bőr) állapota javul.

Dr. Michael Tirant ausztrál orvos-feltaláló fejlesztése kifejezetten a pikkelysömör kezelésére.

Trekaa

2018. május 1.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg az egész szettet...sajnos kár volt. A tisztító gél első használatkor volt egy csöppet hatásos, mert a korpát szinte a fejemre ragasztotta, de következő használatok után mar hatástalannak bizonyult, ahogy az olaj, valamint a krém is. Az olajat szörnyen nehezen tudtam lemosni a hajamról, közel derékig érő hajam van , így kivitelezhetetlen, hogy naponta használjam mind a krémet mind pedig az olajat. A fejbőrhámlás sajnos egyik szertől sem múlt el sőt... Pedig nagyon szerettem volna , hogy működjön :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

rekeszke

2018. március 5.

Az itteni vélemények alapján vettük meg ezt a csodakrémet. A barátom használja, és egészen elképesztő a hatása, még a szteroidos kenőcsöknél is jobban hat. Tényleg elég drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Marcsi66

2017. szeptember 11.

Ez a pikkelysömör borzasztó betegség,sajnos a férjem szenved tőle,csak a fejbőrén volt,most már mindenhol megjelent,,,egy hónap alatt,ez a krém teljesen elhalványította a tüneteket,megszűnt a hámlás,az érdesség szépen puhult,,,ma hozta éppen a legnagyobb kiszerelést,drága de megéri,folyamatosan kell használni,és csak ezt,,,,sok bőrgyógyászon vagyunk túl,semmi érdemleges,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 11.

inimini

2017. március 12.

Eddig a legjobb krém amit használok! Igaz hogy húzós az ára (10k) de a harmadik hónapja használom (a fejbőrömre, heti 1-2szer) és utána 3-4 napig nem viszket, nem fáj, nem plakkosodik a fejem. Minden sorstársamnak ajánlom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

koch tiborné

2014. szeptember 3.

Én 17 éve vagyok pikkelysömörös.Már sok féle kenőcsöt használtam.De mindig kiújult.Eldöntöttem hogy nem használok többé szteroidos kenőcsöt.Egész véletlenül jutottam hozzá ehhez a kenőcshöz.Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Makk Zsuzsó

2013. március 9.

A hatásosságát én is alá tudom támasztani. Apukám használja, neki a kézfején, a könyökén és a füle mögött van nagyon csúnya, pörkösödő psoriasis. A lényeg, hogy borzasztó türelmesnek kell lenni, mert nagyon lassan javul. De javul. Ő a nagy kiszerelést vette meg (250 ml), ami egy kész vagyon, több, mint fél éve, rendszeresen használja, és már látszik a javulás. Ez így nem hangzik túl szívderítően, aki azonnali eredményt akar, az bele se kezdjen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

darcy

2013. március 5.

Tizenéves korom óta volt! a fejbőrömön psoriasis, amit eddig szteroidos krémmel kezeltem. Sajnos 1 hétnél tovább soha nem voltam tünetmentes, ezért is kerestem folyamatosan további megoldásokat.
Hajas fejbőrre a teljes "kollekció" (olaj + lemosó + krém) az ajánlott, de annak már tényleg brutális ára van, ezért úgy döntöttem, hogy mivel a krémben vannak a legfontosabb hatóanyagok, csak azt veszem meg.
Elvileg naponta 2x kellett volna használni, de gyakran csak 1x, vagy néha napokig egyszer sem használtam. Ehhez képest is 1 hónap alatt teljesen tünetmentes lettem! (Remélem, hogy egyhamar nem is fog kiújulni.)
Drága, emiatt a patikába is csak előzetes rendelésre hozták, de abszolút megéri az árát!
Mellesleg a kisebb kiszerelésű (50g) krémnek még így is több mint a fele megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

horzso

2013. január 28.

Sajnos az INCI nem szabályos, a latin megnevezések vannak a dobozon, ezért nem töltöttem fel, szegény Apolkáéknak ne kelljen kikeresgetni az INCI megnevezéseket. :) A krém lényege, hogy növényi összetevők keverékét tartalmaz, és némi szalicilsavat, így hámlasztás és kezelés egyben. Szépen leszedi az elszarusodott bőrt. 10 évvel ezelőtt, amikor kijött először a pikkelysömöröm, teljesen tünetmentessé tette. Azóta 1-1 pötty néha előjön, ezeket is szépen elmulasztja.Csak ajánlani tudom minden sorstársamnak, nem tartalmaz szteroidot, pusztán a fent említett hatóanyagokat. Az ára borsos, de nagyon kevés kell, szóval enyhe psoriasis-nál akár évekig elég a kisebb kiszerelés is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.